Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: değişen orta öğretim kurumları yönetmeliğindeki performans ve proje çalışmaları  (Okunma Sayısı 3554 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nisa2696
VIP Üye

Performans: 90
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 11 Eylül 2013, 19:15:09 »

Öncelikle 2013- 2014 eğitim öğretim yılının hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum sayın hocalarım.
değişen orta öğretim kurumları yönetmeliğindeki performans ve proje calıışmaları hususunda özellikle topluma hizmet konusu üzerinde duruluyor. Sizce yıl boyu coğrafya derslerinde performans görevi olarak hangi toplum hizmetleri verilebilir öğrencilere ya da son yıllarda biraz daha yaygınlaşmış ve hayli değerli ürünlerin ortaya çıktığı materyal sergilerimi yapılmalıdır?
Değerli görüşlerinizi merakla bekliyorum, saygılar...

Ve yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık!
Ve toprağın rüyaya yılan gibi girişi.
Sana da Monna Rosa, taş bebeği bıraktık.
Ellerinde kılçıklı balıkların bir dişi.
Senin hatıran gibi büyük, yeni, karanlık;
Senin hatıran kadar Allah ve şeytan işi...
Ve yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık!
alpino
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2013, 09:29:24 »

Ben hem okulda hemde ilçe merkezinde coğrafya sergileri yaptım. Tarih öğretmenimiz geleneksel kıyafetlerde, eski paralardan ve eşyalardan oluşan bir sergi hazırladı. Ayrıca Huzurevi müdürlüğü ile okulda ortaklaşa seminer programları düzenledik.Bu çalışmada derslerin öğretmenlerin ve sınıfların ayarlanması görevli öğrenciler tarafından yapıldı. Konumuz yaşlılar ve yetenekleriydi. Buna benzer çalışmalar yapılabilir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic