Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anadolu Liselerine Sınavla Atanan Öğretmenlerin Hakkı.....  (Okunma Sayısı 3552 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
obsidyen
Üye
**

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 18 Temmuz 2013, 10:02:28 »

arkadaşlar artık tüm liseler anadolu liseleri olduğundan sınavla atanmamızın neredeyse( Fen ve sosyal bilimler liseleri hariç) hiç bir anlamı kalmadı.....
sigara71
Sürekli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2013, 11:32:19 »

Bu Ülkede adalet kalmadı sınava girdik 160 tl yatırdık eşimle beraber sonuç kocaman sıfır atamıyacaksın niye sınav yapıyor adalet yok kalkınma hiç yok
komkarbey
Uzman Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2013, 15:18:10 »

Hocam haklısınız da özellikle doğudaki okullarda öğretmen sıkıntısı vardı. Sınavı kazanan biri neden doğuda bir ilçeyi yazsın ki? Buradaki okullar Anadolu lisesi ama ücretli öğretmenle ders yapıyor o da branş bulursa bu da yanlış değil mi?
Fatih Oğuz
VIP Üye

Performans: 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2013, 18:32:43 »

Sormayın Anadolu Lisesi yolunda büyük oyuna geldik .

AKSUNGUR19
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

With the name of GOD...

« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2013, 00:28:15 »

Biz 80 TL sınav ücretini görünce kesinlikle bir oyun olduğunu düşündük ve sınava girmedik. Sonuçta tahminimiz tuttu. Şimdi biz yakında anadolu liselerine sınavsız geçişin de sorunsuz bir şekilde mümkün olacağını öngörüyoruz. Sadece fen liselerine yönelik yapılacak bu sınav...

Coğrafyam ve otomobilim hayatımdır...

Bize göre değil; siyaha beyaz, zalime pekala, yoksula olmaz demek
süper tornado
Deneyimli Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2013, 11:14:52 »

Sınavı kazanlar beklerken sınavsız atmaların yapılması hukuki olarak bir sorun olduğunu sanıyorum .
sibel032
Uzman Üye

Performans: 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2013, 23:21:04 »

Anadolu lisesine öğretmen atama sonucu yalnızca benim lehime mi oldu acaba? Endüstri Meslek Lisesi'nden çok istediğim bir Anadolu Lisesi'ne geçtim. Benim için harika bir sebep oldu. Ama sınavda kullanılan kitapçıklardan soruların niteliğine kadar üstünkörü hazırlanmış 80tl sınav ücretini hak etmeyen bir sınav olduğu da bir gerçek.

Hayatta en büyük zenginlik sevimli bir evlat, sevgi dolu bir eş. Elhamdülillah...
Fatih Oğuz
VIP Üye

Performans: 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2013, 13:45:41 »

Verdiğim ücret aklıma bile gelmiyor 3 sene önce sınavla geçtiğim Anadolu Lisesinden bu sene kurtuldum. Evimin yanındaki okuldan oldum , çektiğim rezilliği ben bilirim. Doğu görevini önce yapim dedim , göreve başladım doğu görevi muafiyeti çıkartıldı. Yani sanki 3. dünya ülkesinde yaşıyoruz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic