Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anadolu Liselerine Öğretmen Atamaları  (Okunma Sayısı 11958 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
süper tornado
Deneyimli Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 11 Kasım 2012, 13:59:25 »

MEB   Anadolu Liseleri  hakkındaki yargı kararları gereği sınav yaptı,bizler de paramızı verip sına girdik iyi bir puan aldık, fakat sınavsız atamaları da iptal etmedi.Eğer onların kadroları boş gösterilmeyecek ise sınav niye yapıldı biz niye sınav girdik, biz hangi okullara atanmak için başvuracağız.Bu onuda bilgi olan var mı ?
yumut81
Sürekli Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2012, 14:05:55 »

MEB her zamanki gibi yine bizleri şaşırtmadı çelişkilerle dolu bir klavuz yayınladı.Hukuk devleti,kuvvetler ayrılığı ilkesi bu ülkede işlemiyor.Yargı Anadolu Liselerine sınavsız atamayı tam iki kez iptal etti.Bakanlık yine aynı yolda.Gerçi sınavsız atananların da suçu yok bütün suç bakanlıkta.Bu mesleği bu hale getirenlere yazıklar olsun!
kasif14
Uzman Üye

Performans: 70
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yüksel Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur

« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2012, 19:24:33 »

hocam sınavsız atamalarla ilgili danıştay yürütmeyi durdurma kararı vermişti. ama son yayımlanan yonetmelikle danıştayın bu kararı açıkça çiğnenmektedir. yani bakanlığın yaptığı tamamen kanunsuzdur. sınavsız geçiş yapanlar eski görev yrlerine dönmeli onların yerine de sınava girenler arasından atama yapılmalıdır.
süper tornado
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2012, 14:15:03 »

Arkadaşlar Mebbiste Anadolu Liselerine Yeniden Atama Modülü açılmış ,fakat sürekli hata veriyor.
mehmetdegerli
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2012, 08:52:16 »

Ne yazık ki teknik sorunlar hiç bitmiyor.
soner1577
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2012, 14:14:11 »

İDARİ MAHKEMELERDE HAK KAYIPLARININ GİDERİLMESİ İÇİN DAVA DİLEKÇELERİ YOĞUNLAŞAÇAK.

ÖĞRETMENLER MADUR EDİLMEMELİ ARTIK...
SINAVA GİR KAZAN , SINAVA GİR KAZAN, SINAVA GİR KAZAN.... BU BÖYLEMİ DEVAM EDECEK.

SINAVI KAZANMIŞ ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMA ANADOLU STATÜSÜ  VERİLMELİDİR.
cakir
Uzman Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2012, 18:10:26 »

aynen katılıyorum  ne yapmalıyız en azından statü almak için
eforx
Deneyimli Üye

Performans: 113
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2012, 12:44:26 »

Yeniden atama puanına ve açık olan okullara baktım arkadaşlar. Sınava da girmiştim. Ama öğrendim ki yeniden atamalar yapıldıktan sonra ilk atama ile birlikte yeniden atamada atanamayan öğretmenler atanacakmış.

Yalnız puan durumu beni şaşırttı hatam varsa düzeltin.
1. Puan hesabında her yıl 0.6 ile çapılıyor mesela 15 yl 15*0.6=9 Puan ediyor
2. Yüksek lisans (tezli) 10 Puan
3. Uzman öğretmenlik(yalnız burası enteresan diğer hiç bir seçenekte oynama izni yok burada benim sayfamda iki seçenek çıkıyor:) hizmet süresine bağlı ise 5 Puan ve Y.lisansa bağlı ise 0 Puan (benimki Y.lisansa bağlı olduğu için herhalde 0 Puan olacak)

toplam 19 puan gibi düşük bir puan çıkıyor bu normal mi???

İlimden önce Edep gelir
 İmam MALİK
Canı Canana Kurban Eyleyen Gelsin Bu Meydana...
....

Hoşça bak zatına kim zübde-i alemsin sen
Merdüm-i dide-i ekvan olan ademsin sen
Şeyh Galip
meydin
Üye
**

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2012, 12:49:57 »

Şanlıurfa dan hangi okullar var billen var mı acaba?
süper tornado
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2012, 14:05:15 »

Arkadaşlar ilkin başvuru ekranı açılmıyordu şimdi açılıyor,ben şuan Anadolu'ya dönüşen bir okuldayım, bazı yorumcuların söylediğine göre hani başvuramayacaktık,sayfa açılıyor ve başvuru da yapabiliyorum. Yalnız  açık olan okullar çok az gösterilmiş,Diyarbakır'da ,Gaziantep'te hangi okullar açık bilen var mı ?
pinussilvestris
Deneyimli Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 03 Aralık 2012, 14:59:56 »

Arkadaşlar anadolu liselerine ilk atamalar için müracaatların bugün başlaması gerekiyordu. ses seda yok.bilgisi olan var mı.
sınırlı
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 03 Aralık 2012, 15:42:24 »

anadolu liselerine atama için mebsis e baktım ilk atama diye bir çey çıkmadı.yeniden atama görünüyor sebebini bilen varmı yanıtlarsa sevinirim
eşref36
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 03 Aralık 2012, 16:58:36 »

ilk atama modülünü eklemişler ama ben sistemde kayıtlı değilmişim acaip komedi yaaa sınava giriyorsun sonrada işin gücün yok müdürlük müdürlük dolaş ki senin bilgilerini güncellesinler ne diyelim ki hakkaten yazıkkk...
maksu
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 03 Aralık 2012, 17:26:29 »

ilk atama modülünü eklemişler ama ben sistemde kayıtlı değilmişim acaip komedi yaaa sınava giriyorsun sonrada işin gücün yok müdürlük müdürlük dolaş ki senin bilgilerini güncellesinler ne diyelim ki hakkaten yazıkkk...

Sanırım aynı sıkıntı herkeste var hocam.Bende de aynı ifade görünüyor.Az önce Edebiyat Öğretmeni arkadaşı aradım.O da durumunun aynı olduğunu söyledi.
ukumi
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 03 Aralık 2012, 17:32:23 »

Başvuru ekranı açıldı ancak kimse giremiyor tc numaranız tanımlanamadı falan diyor aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaş varmı yoksa bu durum sadece Kayseriye özelmi...
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic