Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2008 Yaz Dönemi İlk Atama ve Özür Grubu Atama Sonuçları  (Okunma Sayısı 3264 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« : 26 Ağustos 2008, 11:01:17 »

2008 Yaz Dönemi İlk Atama ve Özür Grubu Yerdeğiştirme Sonuçları İçin Tıklayınız

2008 Yaz Dönemi İlk Atama ve Özür Grubu Yerdeğiştirme Sonuçları Açıklandı

mehmetaliercan
Mehmet Ali ERCAN
Site Yöneticisi

Performans: 1821
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2008, 11:29:06 »

MEB Yine bulmaca gibi bir üst yazı yayınladı özür grubuna dair. Anlayabilene aşkolsun:

"İlgi (d) Kılavuz gereğince özür durumundan il içi ve iller arası yer değiştirme isteğinde bulunan öğretmenlerden, başvurusu uygun görülerek onaylanmış olanlar Bakanlıkça değerlendirilmiş olup bu değerlendirme sonucuna göre, İlgi (c) Onayla il içinde ve iller arasında yeni görev yerleri belirlenenlerin, isim listesi ile tebliğ belgeleri elektronik ortamda gönderilmiştir.
Bu yer değiştirme döneminde hizmet puanları da dikkate alınarak doğrudan eğitim kurumlarına yerleştirilen öğretmenlerin; eşinin görev yeri ile ulaşımı dikkate alınarak, dağıtım için il millî eğitim müdürlüğü emrine verilen öğretmenlerle birlikte alanlarında ihtiyaç bulunan eğitim kurumları olacak şekilde puan üstünlüğü esasına göre yeniden değerlendirilmesi,"

Yaz Tatili Özür Durumuna Bağlı Yerdeğiştirmeler İle İligli Yayınlanan Yazıya Buradan Ulaşabilirsiniz

Balıkesir Merkez Bahçelievler Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2008, 11:34:20 »

Kısacası bakanlığın tük kriterleri göz önünde bulundurarak yapmış olduğu atalar il milli eğitim müdürlüklerinin (!...) insiyatifiyle yeniden değerlendirilebilecek ve farklı okullara atanabilecekler.

Emre Ütenler
Moderator

Performans: 204
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2008, 12:58:17 »

Hakikaten bulmaca gibi olmuş!Bende Sami Hoca'mın çıkardığı anlamı çıkardım!Ancak bu durumda merkezden atama yapmanın ne anlamı kalıyor onu anlayamadım!

Emre ÜTENLER                               Eskişehir Atatürk Lisesi Coğrafya Öğretmeni

http://www.esatalise.k12.tr
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2008, 17:16:17 »

benim tayinim samsun 19 mayıs anadolu lisesinden istanbul validebağ anadolu sağlık melek lisesine çıktı istanbul hasreti bitti 1 yıl içinde hayırlı olur inşallah herkes için

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
lores
VIP Üye

Performans: 161
Çevrimdışı Çevrimdışı

ereğli lisesi (anadolu)

« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2008, 19:36:27 »

eski sisteme geri döndük,boş kadrolar olduğu halde gösterilmiyor,torpiller yarısacak yine....

“Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.” M. K. ATATÜRK
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic