Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kazdağı ekoloji temelli doğa eğitimi kampı  (Okunma Sayısı 2704 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 06 Eylül 2008, 12:16:20 »

arkadaşlar bu yıl düzenlenen Kazdağı ekoloji temelli doğa eğitimi kampına katıldım...oldukça verimli geçen 10 gün sonunda uzun zamandır öğrenmediğim kadar çok şey öğrendiğimi farkettim... eğitime farklı illerden katılan 30 kişi artık doğaya çok daha farklı bakabilmeyi öğrendik...
proje yöneticileri Balıkesir ünv'den Doç.Dr. Abdullah Soykan, Doç. Dr. Yılmaz Arı ve Doç. Dr. Fatih Satıl'a tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum... 'bir üniversite hocası nasıl olmalı' soruma en güzel yanıtı onlarda bulduğum için çok şanslıyım...tüm katılımcı arkadaşlarımın da aynı görüşte olduğunu biliyorum...
Tübitak tarafından desteklenen doğa eğitim kamplarına katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum...
sevgiler...

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
ayşegülo
Yeni üye
*

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2008, 05:42:32 »

gercekten cok güzel bende orda olmak isterdim
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2008, 06:21:27 »

Bu kamplar çok verimli oluyor gerçekten.Ben katılamadım ama katılan arkadaşlar bunu ispat ediyorlar.Çok okuyan mı çok gezen mi sorusunun en güzel cevabı...

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
Entra23
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2008, 08:02:55 »

Arkadaşlar bende 2008 1 Döneminde Samyeli arkadaşımla birlikte Kazdağı doğa Eğitimine Katıldım.Gerçekten bütün arkadaşların böyle eğitimlere katılmasını isterim.Muhteşemdi.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic