Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Isparta'da Ücretsiz Doğa Eğitimi  (Okunma Sayısı 3065 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
memzin
Uzman Üye

Performans: 73
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Eylül 2007, 18:21:32 »

TÜBİTAK desteği ile Süleyman Demirel Üniversitesi'nin yürütmekte olduğu IDE Projesi kapsamında Isparta'nın Eğirdir, Kovada, Gölcük ve Yazılı Kanyon gibi korunan doğal alanlarında düzenlenen doğa eğitimlerinin Eylül dönemine katıldım.Eğitim bir hafta sürmekte ve gerçekten özellikle biz coğrafya öğretmenleri için bulunmaz bir fırsattanıyor. Her biri konusunda uzman değerli hocalar eşliğinde doğayla birebir yerinde bir çok bilginizi tazeleme ve yeni bilgiler öğrenme fırsatı tanıyor..Eğitimcilerin tamamı oldukça dostane ve çok sıcak bir ortam. İmkanınız  ve vaktiniz varsa eğer şubat ve mayıs olmak üzere iki dönem daha yapılacak bu eğitimler.Ücretsiz olması her türlü ihtiyacın da kendileri tarafından karşılanması da cabası.Kaçırmayın derim pişman olmazsınız.Son olarak özellikle şubat döneminde başvuruların az olacağınıda düşünürseniz katılım şansınız oldukça yüksektir.Sonunda da Tübitak tarafından Sertifika gönderilmekte.Benimki bugün elime ulaştı.http://ormanweb.sdu.edu.tr/ide/
simurgus
Deneyimli Üye

Performans: 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2007, 19:53:27 »

bende bu doğa eğitiminin eylül dönemine  katıldım gerçekten çok güzel ve mesleki açıdan faydalı bir çalışma imkanı olan arkadaşlara tavsiye ederim.
gelecek8
Uzman Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2007, 20:19:11 »

ÇOK TEŞEKKÜRLER ARAYIPDA BULAMADIĞIM TARZDA BİRŞEYDEN BENİ HABERDAR ETTİĞİNİZ İÇİN
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2008, 17:57:03 »

IDE'nin şubat ayına katılacak arkadaşlar var mı?

Ümit Gedik
Uzman Üye

Performans: 74
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2008, 18:31:12 »

Merhaba ben su an haber beklıyorum katılımcı lıstesınde bır değişiklik olursa katılma ımkanım olacak.
seyhoglu
VIP Üye

Performans: 71
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2008, 21:07:58 »

Tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.Çok güzel bir proje.Bende ilk eğitim olan temmuz dönemine katıldım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic