Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EVRENSEL İLETİŞİM Denemeleri Hakkında...  (Okunma Sayısı 12770 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 01 Aralık 2014, 17:41:52 »

Değerli arkadaşlar öncelikle selam eder saygılar sunarım. Uzunca bir zamandır artık üretimlerimi EVRENSEL İLETİŞİM yayın ailesi kanalıyla siz değerli meslektaşlarıma ve pek tabi ki öğrencilerimizle paylaşıyorum... Artık daha önce çok kereler bahsettiğim problemlerin hiç biri yok hayatımda, dolayısıyla üretmeye büyük fırsat kalıyor. Helede ne yapmaya çalıştığınızı bilen, Türkiye'de Eğitim olayına gönül bağı ile bağlı insanlarla çalışınca.
Değerli arkadaşlar üstte bahsettiğim EVRENSEL İLETİŞİM ailesi ile K 9 (Kolay) Z 9 (Standart-Zor) adlaması doğrultusunda deneme sınavları ürettik. K9 / Z9 şimdiden marka oldu ve gerçek bir talep dalgası ile karşı karşıya kaldık. Bütün değerli meslektaşlarıma ricam öğrencilerimize, kursiyerlerimize ve hatta akrabalarımıza duyurmamız onların gelecekleri için elzem olacaktır. Dolayısıyla önerim, bu materyalden insanları haberdar ediniz.
Baskı ile ilgili özellikler parayla alakalı. Dolayısıyla her biri kuşe kağıda kapalı 9 deneme, plastik dosya içinde, harika baskı koşullarında üretilmiş. materyaller. Başka firmaların deneme setlerinden farkı her denemenin pratik cevap anahtarı ve her deneme için ayrı ayrı optik okuma formunun bulunması. Bu iki nokta EVRENSEL İLETİŞİM'in eğitime bakışını çok net biçimde ortaya koyuyor. K9-Z9 üretilirken hiç bir ayrıntıdan kaçılmadı. Bu çok önemli. Pek çoğunuzun öğrencisi optik formun ne olduğunu biliyor, defalarca çözebiliyor, doldurabiliyor. Ancak ya memleketin pek çok yerinde bazı mahrumiyetler yaşayan çocuklarımız ne olacak? Tam da bu noktada EVRENSEL işte optik okuyucuları çok işe yarayacak gibi duruyor.
İkincisi içerik ile ilgili kısım. Denemeler bütünüyle ÖSYM ile aynı formatta. Örneğin sayfa sayısı bile (piyasadakilere bakmanızı öneririm) 48 sayfa yapıldı. Burada amaç ÖSYM sınavlarında kitapçıkla karşılaşacak öğrencimiz şimdiden ne ile karşılaşacağını görsün, alışsın, bedensel ve ruhsal temas kursun...

http://www.hizliresimyukle.com/image/P3w2

cooper
VIP Üye

Performans: 46
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2014, 22:52:11 »

Hocam,hayırlı olsun.Ellerine,yüreğine sağlık.Acaba,örnek talep edebiliyor muyuz? Saygılar...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2014, 22:51:11 »

Değerli hocam örnek (her biri 9 ar deneme ve iki ayrı paket şeklinde) olayı söz konusu değil. Ancak K1 ve Z1 Denemelerini sizlerin değil öğrencilerin görmesi için belirli sayıda basıldı. Yayın evi ile iletişime geçen bütün meslektaşlarıma bu örnek denemelerden istedikleri adet de örnek gönderiliyor (Kargo ücreti karşı ödemeli). Yani atıyorum son sınıfların görmesini istiyorsanız 2 son sınıfınız varsa 25 K+25 Z denemesini yayın evinden  isteyebilirsiniz. Gerçekten seviyelerini hem de EVRENSEL İLETİŞİMİN seviyesini görmeleri bakımından inanılmaz yerinde olacaktır. Hoşçakalın....   

Erdal Taşlıçukur
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

beypazarı-ankara

« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2014, 00:36:31 »

sayın hocam tekrar tekrar tebrik ediyorum. uzun zamandır çalışmalarını ve yayınlarını takip etmekteyim. son olarak hazırlamış olduğunuz deneme kitapçıklarınız geldi ve çok memnun kaldık.( edebiyat ve kimya öğretmeni arkadaşlarım özellikle belirtti beğenilerini).  başarılarının devamını diliyorum

BENÇOKAYRILIKLARGÖRDÜM
OYÜZDENBİTİŞİKYAZIYORUM
"HERŞEYİ"
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2015, 19:42:47 »

Bu düzeyde bir yayın piyasasında, öğrencilerimizin evlatlarımızın başarılı  olmasını önemseyenlerin varlığını bilmeniz ve paylaşmanız gerektiğini düşündüğüm için, mesajın ana sayfada yer alması için yazıyorum...

DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2015, 20:21:32 »

YGS geldi çattı. Denemeler denildiğinde artık insanların aklına K9/Z9 geliyor. Sınava girecek öğrencilerimiz bu kalitede materyallerinde piyasada olduğunu bilsinler yeter. EVRENSEL İLETİŞİM denemeleri duymalılar, bakmalılar ve kesinlikle çözmeliler. Hoşçakalın...

43516
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2016, 18:35:56 »

Merhaba,
Ben Z9 deneme setinin cevap anahtarını kaybettim. Sizde varsa gönderebilir misiniz?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic