Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: yeni açılan fen ve sosyal bilimler liselerindeki öğretmen sorunu!!!!  (Okunma Sayısı 3427 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
discover
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 08 Ekim 2011, 08:53:54 »

Bir okul açıyorsunuz ve ilk hafta ders yapılmıyor neden çünkü öğretmen yok .ve kadrolu hiç kimse yok müdür vekil. idareci görevlendirme hizmetli memur yok. daha sonraki hafta ise diğer okullardan görevlendirme arkadaşlar derslere giriyorlar.ve bu okul bir fen lisesi.Burası TÜRKİYE.acaba ne zaman kadrolu öğretmen atayacak lar bu tip okullara.
discover
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2011, 08:56:02 »

Bu okulumuzda tokatta bunun gibi çok aslında.sınavı kazanıpta bekleyenler var aslında fen lisesi sınavından bahsediyorum
çukurcalı
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2011, 05:09:14 »

Biz de böyle ne yazıkki. Karabük Mehmet vergili Fen Lisesinin kadrolu idarecileri 6. yılında atanabildi.
nazmi21
VIP Üye

Performans: 67
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2011, 08:29:17 »

Daha kötü bir örnek de benden.Ortaöğretim yerleştirme klavuzuna yetişmeyen bir okul öğrenci alıyor son anda açılmakla.kurucu müdür veriliyor.Yerleşeceği yer kız meslek lisesinin binası bu kız meslek lisesi başka okula taşınıyor zaten burası eski tekel binası olarak kullanılıyormuş. müdür atamasından kurucu müdür gidiyor puanla atama yapılıyor.Okulun bakımını belediye yapıyor okulun tabelasını 2.haftada taktılar.okulun pansiyon işini başka yurtlar karşılıyor okulun mührü yok öğretmen ihtiyacı genelde bizim okuldan karşılanıyor vs.yer İzmir Torbalı.elgelelim eğitim açısından önemine...

YENİ OKULUMUZ EĞİTİM ÖĞRETİM CAMİASINA HAYIRLI OLSUN....

Ataol Behramoğlu'nun Dediği gibi,Zulmün Önünde dimdik tut onurunu
Emeğin önünde eğil kızım,
Bende sizin emeğinizin önünde eğiliyorum dostum saygılar...
----------------------------
Ay ve güneş herkesin lambasıdır, hava herkesin havasıdır, su herkesin suyudur da,
Ekmek neden herkesin ekmeği değildir?
Acı niye herkesin acısı değildir?
Şeyh Bedreddîn/“Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidi
discover
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2011, 08:51:37 »

bu okullara kayıt yapan öğrencilerinde bazıları öğrencimdi sordum okul nasıl gidiyor öğrencinin dediği şu öğretmen yok bir geç açılacak.bunlar puanla o okulları kazana zeki öğrencilerden.bunların zaman kaybetmemesi lazımdı.
discover
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2011, 19:52:02 »

bu okullara dönem bitmeden atama yapılması lazım...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic