Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Turizm otelcilikte coğrafya öğrt.????  (Okunma Sayısı 3058 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hakanakdag
Yeni Üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 27 Haziran 2007, 07:40:30 »

arkadaşlar anadolu liseleri sınav sonucuma göre turizm otelcilik lisesi de tercih etmeyi düşünüyorum bu tip bir okulda çalışan meslektaşlarım bana bu okullardaki coğrafya öğretmenlikleri hakkında bilgi verirlerse çok yardımcı olur şimdiden teşekkürler
hay
Deneyimli Üye

Performans: 33
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2007, 08:41:25 »

Ben çalıştım.okullar ekim 15 te açılır nisan 15 te biter .fazla ders olmaz.lise1 dışında seçmeli. tavsiye edebilirim.öğrenciler çok rahat kız erkek ilişkileri alışılmışın dışında rahat.
ferat54
Site Yöneticisi

Performans: 1681
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2007, 11:49:19 »

ben tercih etmedim.çünkü 4-5 ay eğitim var(tatiller çıkarılırsaa).tabiri caizse paslanacağımı düşünüyorum burda.daha yolun başında bu kadar rahatlık iyi değil.

citytour
Sürekli Üye

Performans: 90
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2007, 17:27:59 »

turizm demek cografya demektir. bu okullarda cografyanın agırlıgı artırılmalı......

Nazik olmakla dil aşınmaz.
fuzuli
Genel Moderator

Performans: 1266
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2007, 17:44:18 »

kesinlikle ferat54 arkadaşıma katılıyorum  şimdiden bu şekildeki fazla rahatlık iyi olmaz Önemsenmeyen ders hocası konumunda olmak hiç iyi olmaz bu bağlamda ben fen liselerinde çalışmaya dahi sıcak bakmıyorum Önemsenmediğim sıradan sayıldığım yerde ne işim olabilir...

Bazıları dünya sadece kendi etrafında dönüyor zanneder...
DeDe
Ahmet Aydoğmuş
Genel Moderator

Performans: 1411
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2007, 18:37:07 »

Genç meslektaşlarımın enerjisini ve çalışma aşkını  çok takdir ediyorum.Ben. 35.yılını çalışan bir meslektaşınız olarak meraklı,ilgili,araştırmacı,enerjik öğretmenler olmanıza çok seviniyorum.Sitemize katkıda bulunan,sitemizden faydalanan tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi günler dileğiyle.

Emekli Coğrafya Öğretmeni Batıkent / ANKARA
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2007, 20:28:02 »

Hocam ben yanlış bir tercihle Etiler turizm otelciliği 2.sıraya yazmıştım, birinci tercihime atandım.Ama çok pişmanım. Keşke turzim otelcilikte çalışsaydım. Neden? çünkü bizden hiç bir şekilde çalışma, iş, başarı vs istenmiyor. Çalışma ve faydalı olma gibi bir amaç bizim bakanlığımızda ne yazıkki hiiiç önemli değil. Bunları ironi olsun falan diye de yazmıyorum. Son yaşadıklarımdan sonra öğretmenin bankamatik memuru olmasını istediklerine eminim.. Bu söylediklerim çalışma azminizi kırmasın ama boşa çalıştığınızı rahatlıkla söyleyebilirm..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
bed
Uzman Üye

Performans: 108
Çevrimdışı Çevrimdışı

BİZE HERYER COĞRAFYA

« Yanıtla #7 : 28 Haziran 2007, 00:05:38 »

yapmayın sevgili meslektaşlarım ben trz. otelcilik tercih ettim. hani turizm-coğrafya/coğrafya-turizm diye.tercih ettiğime pişman oldum şimdiden.eğer yukarıdaki yorumlar doğruysa umarım tayinim çıkmaz.

Bülent Ecevit Demirci                                          
URLA HAKAN ÇEKEN ANADOLU LİSESİ
İZMİR                   TS
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #8 : 28 Haziran 2007, 07:46:41 »

Yorumlarda birşey yok hocam..Ben orayı istemediğime üzülüyorum .Fen lisesi konusunda ise, daha önce burada Sami beyin çalışmasıyla ilgili açılmıştı fen liseleri, coğrafyanın önemsenmediği ve "coğrafyanın kıymetinin bilinmediği" konusundaki görüşüm devam ediyor.

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
talveg
Deneyimli Üye

Performans: 31
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 28 Haziran 2007, 11:09:15 »

Arkadaşlar nerelerin turizm otelciliklerini yazdınız?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic