Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sosyal kulüpler,işlevleri ve üyelerin görevleri  (Okunma Sayısı 3581 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bakı1453
VIP Üye

Performans: 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 07 Kasım 2009, 15:32:17 »

Arkadaşlar okullarınızdaki sosyal kulüplerin faaliyetleri ne düzeydedir? Bazı kulüpler deyim yerindeyse kağıt üstünde kalıyor ya da yılda sadece bir veya iki defa pano düzenliyor iş bitiyor.Bir diğer durum da kulüp üyelerinin görevleri. Mesela sayman ne iş yapar?Denetleme kurulu ne iş yapar?İmza atmaktan başka...

Medeniyet söküp atmaksa baştaki bağı,
Sizden daha medeni Afrika yamyamları.
Eğer medeniyet açmaksa bedeni,
Desenize hayvanlar sizden daha medeni. M.AKİF ERSOY
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2009, 15:43:11 »

Tüm bunların cevapları kolların iç tüzüklerinde yazılıdır.Ama sonuçta önemli bir kısmı gerçekleştirilemz kağıt üzerinde kalır.
andaci
Uzman Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2009, 22:45:55 »

sayman parasal konularla ilgisi olan kulüplerde olur.

Pozitif bilimlere önem vermeyen toplumlar,geri kalmaya mahkumdur.
degas
Yeni üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2009, 00:16:29 »

Sanırım devlet okulunda görev yapıyosunuz. Ben Özel bir okulda yani kolejde çalışıyorum Fotoğrafçılık Klübü rehber öğretmeniyim ve bizde klüpler kesinlikle çok faal öyleki örneğin bizim klüp yıl sonunda alış-veriş merkezlerinde fotoğraf sergisi açar, kampçılık dağa çıkar, binicilik engelli pistte ata biner, dans, tiyatro mutlaka bir gösteri yapar tabii bunlar maddi imkanlar el verdiği için yapılır.Devlet okullarında imkansız. Aşağıya eklediğim linkte sorularınızın tüm yanıtları word dosyası halinde Klüp Faaliyet Raporları içerisindedir. Selamlar...

http://rapidshare.com/files/303839811/fotografcilik_kulubu_2009-2010.doc.html
bakı1453
VIP Üye

Performans: 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2009, 09:19:59 »

Paylaşım için teşekkürler hocam.Maalesef maddi imkansızlıklar birçok şeye engel oluyor.Belki inanamıyacaksınız ama bizim okulda fotokopi çektirmek bile bir sorun.Bazen kısa cevaplı test soruları hazırlayıp şıkları tahtaya yazdırıyorum soruyu okuyup cevaplandırıyorum.

Medeniyet söküp atmaksa baştaki bağı,
Sizden daha medeni Afrika yamyamları.
Eğer medeniyet açmaksa bedeni,
Desenize hayvanlar sizden daha medeni. M.AKİF ERSOY
degas
Yeni üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2009, 20:56:54 »

inanırım hocam malesef eğitim sistemimiz batıdan çok geri bizler çok ağtıl durumda olan bu sistemin öğretmenleri değil mühendisleriyiz biliyorum ki bugün değil ama yarın mutlaka bizde ülke olarak o refah seviyesine kavuşacağız. İşinizde başarılar dilerim
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic