Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: SENDİKALAR GÖREVE  (Okunma Sayısı 5659 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HAKB
Uzman Üye

Performans: 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 30 Mayıs 2012, 12:50:35 »

SENDİKALAR GÖREVE öğretmenin ret ettiği   lys ve sbs sınav ücretlerini üyelerine vermeliler sendikacılık böyle yapılır(Her ay fazlasıyla kesiyorlar bir defa adam gibi  dik  dursunlar
adnangezici
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2012, 19:33:25 »

ben bu eylemin ciddi yapılırsa ses getireceğine inanıyorum
ama aramızda öyle arkadaşlar var ki söyleyecek söz bulamıyorum
kendi adıma ben hiç bir sınavda görev almayacağım
lesmer3366
VIP Üye

Performans: 51
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2012, 08:14:41 »

Az daha okuyup süper memur olsaydınız. Belediyelerde veya il özel ideresinde çalışan memur olsaydınız 700 Tl zammı almıştınız...

http://denkgelirse.blogspot.com/2012/05/normal-memurlar-70-ile-80-tl-zam-alrken.html

cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2012, 09:28:48 »

Az daha okuyup süper memur olsaydınız. Belediyelerde veya il özel ideresinde çalışan memur olsaydınız 700 Tl zammı almıştınız...
TEŞEKKÜRLER...
http://denkgelirse.blogspot.com/2012/05/normal-memurlar-70-ile-80-tl-zam-alrken.html

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
abisiyal
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2012, 19:17:46 »

1-sendikaların hepsi hikaye, esmesede gürlüyorlar.
2-hükümetin ve kamoyunun gözünde öğretmenlik mesleği değersiz sıradan bir memurluk olarak görülmektedir.
3-öğretmenler kendi arasında ortak paydalarda olsun birlik oluşturamıyor,süreli kamoyunda yer edinemiyor.gerçek durumunu vatandaşa kamoyunda çeşitli enstrümanlarla izah edemiyor.
myv
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 01 Haziran 2012, 19:26:50 »

Sendikalara güvenmiyorum.
Bu işi biz öğretmenler yapabiliriz.
Gelin sınavlarda görev almayalım.
ibrahim kılıç
Sürekli Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2012, 07:29:05 »

ben sendikadan istifa ettim.sendikalar sadece iş verenin  dediğini yapıyorlar.sendikaya şu anda ihtiyaç yok.bir gün sendikalar siyasi görüşe göre değilde çalışanın çıkarlarını korumaya başlarsa tekrar sendikalı olabilirim.bu da zor görünüyor.emekli olmaya az kaldı.
ömer07
Yeni üye
*

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2012, 16:40:11 »

SBS de görev almayalım verecekleri 40 liraya ihtiyacımız yok. Bunlar onurumuzu zedeliyor.
sevvven
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2012, 18:01:27 »

bizde bugün okul olarak görevi reddettik ve almıyoruz eğer biraz çabalar ve ortak hareket edebilirsek inanın bugüne kadar ki en etkili tepki gösterilmiş olacak biraz gayret lütfen..
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2012, 22:40:27 »

"sendikaların hepsi hikaye", "Sendikalara güvenmiyorum."  diyenlere kişisel cevabımdır.

Eğitim Sen hikaye değildir.  Eğitim Sen' e güveniyorum.

Unutulmamalıdır ki, mücadele edenler her zaman kazanamayabilirler, ama kazananlar her zaman mücadele edenlerdir.

Dünyayı güzellik kurtaracak...
dayisi
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2012, 07:19:31 »

eğitim-sen her zamanki i gibi onurnu yerinde duruyor eğitim-sen e bel attından vuran ve üye kazanmaya çalışan sendika öğretmen için ve ülke için ne üretiyor ona bakmak lazım. Birlikten kuvvet doğar birliktetüm öğretmenler hareket ederse herşey kazanılır. Önce bunun yakalanması gerektiğini düşünüyorum.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic