Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Müdür Yardımcılığı Tercihleri  (Okunma Sayısı 2528 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kaynar
VIP Üye

Performans: 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 12 Temmuz 2008, 12:28:23 »

Slm. arkadaşlar müdür yardımcılığına başvuruda her ilde farklı zamanlarda  başvuruların olduğunu duydum. başka bir duyuma göre sınavı kazananlar (2006) başvurularını temmuz 14 e kadar yapması gerekiyor diye. ama benim çalıştığım ilde başvuru tarihini 12-21 temmuz demişlerdi. acaba sınavı kazananlar 14' ünde başvurması gerekiyormu?
arkaşlar müdür yardımcılığına başvuran, kendi okullarında böyle durumda olan, böyle birşey duyan veya resmi olarak öğrenibilecek olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
ykecici
Genel Moderator

Performans: 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2008, 19:03:43 »

2006 Yılı sınav sonucuna göre atanmayı planlayan arkadaşların, Bu sınavın 16 Temmuz 2006 tarihinde açıklanmış olması nedeniyle 2 yıllık geçerlik süresinin dolduğu 15 Temmuz 2008 tarihi mesai bitimine kadar ilsis üzerinden başvurularını yaparak başvuru evraklarına Müd. Yrd sınav sonuç belgesini ekleyerek okul idarelerine teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihi kaçıranların Yönetmeliğin geçici 2. maddesinin kendilerine verdiği ayrıcalıktan yararlanamazlar.
2005 Müd. Yrd. seçme sınavının iptal edilen sorular nedeniyle sınav sonucun geçerlilik süresi konusunda muğlak bir durum var. Sanırım Pazartesi günü bu konu netlik kazanacak.
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2008, 21:01:08 »

Sınavı kazananlar 15'inde başvuru yapmak zorunda diye biliyorum.Diğer adayların başvuruları 18-21 tarihlerine kadar uzuyor.
alperenler8
VIP Üye

Performans: 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2008, 23:59:49 »

Evet bize de sınavı kazananlar 15ine kadar başvurmalılar denildi.Ben de başvurdum.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR,
TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic