Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İl dışı tayin  (Okunma Sayısı 3317 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ihmer
Uzman Üye

Performans: 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 08 Mayıs 2007, 11:01:10 »

Arkadaşlar il dışı tayinler başdadı.Ben 3. yıl dolmadığı için isteye bağlı tayin istiyemiyorum. Özür grubundan isteyeceğim. Ama Ankara'daki braştan açık okulları merak ediyorum. Bu konuda bilgsi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?Okul listelerini foruma gönderirlerse çok sevinirim.
ykecici
Genel Moderator

Performans: 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2007, 13:35:48 »

2007 Yılı İldışı Atama da Ankarada Coğrafya Branşında boş olan okullar:

1- KEÇİÖREN Aktepe Lisesi (1)
2- ÇUBUK Çubuk Lisesi  (1)
3- ELMADAĞ Elmadağ Lisesi (1)
5- MAMAK Hurin Yavuzapl Lisesi (1)
6- KEÇİÖREN Pursaklar IMKB Anadolu Meslek ve End. Meslek Lisesi (1)
7- MAMAK Nahit Menteşe Lisesi (1)
8-  KEÇİÖREN Pursaklar Lisesi (1)
9- SİNCAN Sincan Anadolu Meslek  Tekik Lise ve End. Meslek Lisesi (1)
10-SİNCAN Sincan Lisesi (1)
Yesevi
VIP Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

Eski kullanıcı adı "melihakar"

« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2007, 14:24:23 »

Hocam bana zorunlu hizmetimi bitirmeme rağmen Ankara gözükmüyor..Bu arad puanım 69, öğretmenlikte dersane hizmetimi  saymazsak 4,5 yılım var.Bu durumda Ankara  için belirli bir yıl ve puan mı gerekli?

Tarihi yağmaladı üç-beş düzine talihsiz...
Değerler alt-üst oldu, mukaddesat sahipsiz!...
ykecici
Genel Moderator

Performans: 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2007, 15:33:25 »

Hocam bana zorunlu hizmetimi bitirmeme rağmen Ankara gözükmüyor..Bu arad puanım 69, öğretmenlikte dersane hizmetimi  saymazsak 4,5 yılım var.Bu durumda Ankara  için belirli bir yıl ve puan mı gerekli?
Kıymetli Hocam Zorunlu Hizmetinizi tamamlamanıza tercih yapabileceğiniz 2. ve 3. gurup iller görünürken Ankara (Acaba Yalova, Antalya, Aydın, Mersingibi iller seçeneklerde görülüyormu) gibi 1.gurup illerin tercih seçenekleri arasında görülememesinin birkaç nedeni olabilir. Şu an düşünebildiklerim:

1-Atama isteklerinde ilsis kayıtları esas alınacağına göre İlsis kayıtlarınızda zorunlu "hizmete tabi" ya da "zorunlu hizmeti yapıyor" görünmeniz durumunda 1. gurup illerin D ve E gurubu ilçeleri dışındaki okulları tercih seçeneklerinizde göremezsiniz. İlsis Kayıtlarınızın zorunlu hizmet ile ilgili bölümünü kontrol etmelisiniz.

2- Evli iseniz ve eşinizde öğretmen olarak çalışıyor ise çiftlerin branş itibarı ile her ikisininde atanacağı illerin seçeneklerde görülmesi muhtemeldir. Ankaranın Eşinizin branşına açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Ankara ya da başka bir il için zorunlu hizmeti tamamlamış ve en son görev yaptığı ilde 31 Temmuz 2007 tarihi itibarı ile 3 yıl çalışmış olma şartı dışında  askari bir yıl ya da puan şartı bulunmamaktadır.
ihmer
Uzman Üye

Performans: 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2007, 15:57:31 »

Bu okullara atanabilmek için kaç puan gerektiği hakkında fikri olan var mı?
Yesevi
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 08 Mayıs 2007, 16:05:24 »

Kıymetli Hocam Zorunlu Hizmetinizi tamamlamanıza tercih yapabileceğiniz 2. ve 3. gurup iller görünürken Ankara (Acaba Yalova, Antalya, Aydın, Mersingibi iller seçeneklerde görülüyormu) gibi 1.gurup illerin tercih seçenekleri arasında görülememesinin birkaç nedeni olabilir. Şu an düşünebildiklerim:

1-Atama isteklerinde ilsis kayıtları esas alınacağına göre İlsis kayıtlarınızda zorunlu "hizmete tabi" ya da "zorunlu hizmeti yapıyor" görünmeniz durumunda 1. gurup illerin D ve E gurubu ilçeleri dışındaki okulları tercih seçeneklerinizde göremezsiniz. İlsis Kayıtlarınızın zorunlu hizmet ile ilgili bölümünü kontrol etmelisiniz.

2- Evli iseniz ve eşinizde öğretmen olarak çalışıyor ise çiftlerin branş itibarı ile her ikisininde atanacağı illerin seçeneklerde görülmesi muhtemeldir. Ankaranın Eşinizin branşına açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Ankara ya da başka bir il için zorunlu hizmeti tamamlamış ve en son görev yaptığı ilde 31 Temmuz 2007 tarihi itibarı ile 3 yıl çalışmış olma şartı dışında  askari bir yıl ya da puan şartı bulunmamaktadır.

Hocam ilginize teşekkür ederim...Batı illlerinin hemen hemen hepsi görülüyor.izmir,Manisa gibi..ve belirttiğiniz iller...Sadece Ankara görülmüyor...

Sanırım 2. maddeden dolayı Ankara bana görülmüyor.Evliyim eşimde Kimya öğretmeni ve Ankara'da bildiğim kadarıyla Kimya açığı yok...

Ne yapalım Ankara'ya gitmek için bilmiyorum ki..Avradımı boşayalım yani? Cheesy Wink Grin

salp
VIP Üye

Performans: 815
Çevrimdışı Çevrimdışı

süleyman çelebi anadolu lisesi

« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2007, 17:04:14 »

boşan git sonra yenisini bulursun.coğrafyacıya hatun mu yok.ha bu arada hocam yaş kaç? düğün masraflarını unutma.
Yesevi
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2007, 10:47:13 »

Yaş otuz salp hocam, Cheesy   Biz en iyisi Ankara üstüne bir soğuk su içelim...

Buradan tavsiye de bulunayım...Ankara'ya normal yollarla gitmek isteyen bekar arkadaşlar öğretmen eş düşünüyorlarsa

kesinlikle fizik, kimya, biyoloji branşından biriyle evliliği düşünmesinler...Yoksa Ankara sizin için hayal olur...

BEN Yandım siz yanmayın Grin

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic