Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Eğitimciler aranıyor  (Okunma Sayısı 2648 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« : 15 Ağustos 2008, 11:38:03 »

Eğitimciler aranıyor

Garanti Bankası ve Milli Eğitim Bakanlığı"nın işbirliğiyle kurulacak Öğretmen Akademisi Vakfı"nın "Öğretmenin Sınırı Yok" projesinde istihdam edilmek üzere eğitimciler aranıyor. Adaylar, www.ogretmeninsiniriyok.com adresindeki formu doldurarak, en geç 25 Ağustos"a kadar başvuruda bulunabilir.

Devlet veya özel ilköğretim okullarında sınıf veya branş öğretmenliğinde en az 8 yıl deneyimli, hizmetiçi eğitim projelerinde eğitimci olarak görev almış, uluslararası eğitim programları konusunda bilgili olanlar, proje kapsamında eğitim vermek üzere başvurabilecek. Adaylarda aranan özellikler arasında, çok iyi derecede İngilizce bilmek ve bilgisayar kullanmak; yurtiçinde yoğun seyahat engeli bulunmamak; ekip çalışmasına yatkın, dinamik, yaratıcı, pozitif kişiliğe sahip olmak yer alıyor.

Garanti Bankası, projeyi Türkiye"de düşünen, sorgulayan ve araştıran bir eğitim modelinin uygulanmasına katkıda bulunmak amacıyla başlatmıştı. Proje kapsamında, öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimine yönelik eğitim faaliyetleri düzenlemek üzere Milli Eğitim Bakanlığı"yla 5 yıllık bir sözleşme imzalandı. Bankanın toplam 15 milyon YTL"lik kaynak ayırdığı projenin, 2008-2009 eğitim yılında başlaması ve bu kapsamda toplam 100 bin öğretmene eğitim verilmesi hedefleniyor. Garanti, projeyi kurumsal bir yapıya kavuşturarak, öğretmenlere yönelik sürdürülebilir iyileştirmeler yapmak amacıyla faaliyet gösterecek Akademisi Vakfı"nın kuruluş işlemlerini sürdürüyor.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
Merih Kayra Zencir
VIP Üye

Performans: 1124
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2008, 11:51:55 »

bilgilendirme için teşekkürler hocam.evet garanti bankasının öğretmen alımı var ancak çok iyi derecede ingilizce istiyormuş.

Kayracan
alperenler8
VIP Üye

Performans: 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2008, 13:42:04 »

iyi hoşda ingilizlere değil Türklere seminerler verilecek.Çok iyi derecede ingilizce bilme şartını anlayabilmiş değilim.Biz müstemleke değiliz.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR,
TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
isfahan
Sürekli Üye

Performans: 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2008, 13:43:52 »

bunlar bankacılık yapacak personel arıyor olmasın.çok iyi derecede ingilizce bilen,8 yıl deneyimli,girişken,konuşkan,atılgan,genç-delikanlı,aktif-dinamik-heyecanlı,presentable,yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan........ civarında ikamet eden,tercihen litvanya pasaportu olan......
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2008, 18:43:57 »

Bir şeyler yapılıyor zannedilsin. Nasıl olsa vergiden de düşerler.
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2008, 19:13:31 »

Devleti alimizin yapamadığını artık bankalar yapacak desenize...

Dünyayı güzellik kurtaracak...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic