Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafya İyi Örnekler Semineri Oluşturabiliriz?  (Okunma Sayısı 1936 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bilgin_mutlu84
VIP Üye

Performans: 443
Çevrimdışı Çevrimdışı

İnegöl Özel Altın Nesil Koleji

« : 04 Ağustos 2008, 07:46:24 »

arkadaşlar türkiye genelinde düzenlenebilicek eğitimde iyi örnekler konferansı düzenleyebiliriz..
bu konuda bize yardımcı olacağına inandığım kuruluşlar da var...
seminerde sunum yapmak isteyen arkadaşlar olabilir ve de bu gibi çalışmalarle içerik genişletilebilir...
şahsen ben böyle bir çalışmanın  coğrafya dersi adına oldukça yararları olacağını düşünmekteyim

Emeğe Saygı
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2008, 09:35:27 »

Bilgin hanım önerinizi gayet olumlu ve üzerinde düşünülecek bir öneri olarak görüyorum. Burada bize gerekli olan merkezi bir yer ve  çeşitli salonlarını kullanabileceğimiz bir okul. Sanırım,sanmaktan öte biliyorum ki pek çok arkadaşımızın burada yapacağı sunumlar vardır. Sadece coğrafya ile sınırlamak gerekir bence.. Ancak coğrafya dersinde kullanılan ölçme-değerlendirme yöntemleri vs girebilir kapsama..
Şahsen ben üzerime düşecek görevi yapmayı kabul ederim.. destek alabileceğimiz  Kuruluşların yardımıyla çok güzel bir çalışma yapılabilir..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic