Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: CBS konusunda kurs ya da seminer  (Okunma Sayısı 3344 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 20 Eylül 2008, 08:40:44 »

Arkadaşlar merhaba...
ben CBS konusunda kurs ya da seminer almak istiyorum... bu konuda bilgisi olan var mı...

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2008, 10:02:14 »

Hocam şu başlıklara bakarsan belki bir şeyler bulabilirsin:

http://www.cografya.biz/forum/akademik_alan/coethrafi_bilgi_sistemleri_cbs-t14823.0.html

http://www.cografya.biz/forum/kartoethrafya/cbs_hakkinda_sunum-t13976.0.html

http://www.cografya.biz/forum/akademik_alan/coethrafi_bilgi_sistemleri_cbs_semineri_katylym_belgesi-t11444.0.html

http://www.cografya.biz/forum/cevaby_aranan_sorular/cbs-t1645.0.html

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2008, 10:10:29 »

hocam teşekkür ederim... ama ben o linklerin çoğunu inceledim, fakat ben mi gözden kaçırdım bilmiyorum ama yakın tarihlerde bir seminer ya da kurs programına rastlayamadım... özellikle de Ankara'da böyle bir program var mı, bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim...

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2008, 10:24:08 »

Doğu hocam çok teşekkürler bilgilendirmen için... demek CBS yi önermiyosun...açıkçası CBSye olan ilgim kitap çalışmalarım için değil... ünv döneminde Hakan hocadan bu dersi almıştık ama çok da yeterli değildi o dönemin koşulları nedeniyle... hatta hatırlıyorum çoğu şeyi bilgisayar resmini tahtaya çizerek anlatmıştı Smiley şimdi arkadaşlar bizim çok yaşlı olduğumuzu düşünecek Smiley
neyse biz mezun olduktan sonra CBS konusunda çok şey değişti ve biz bunların çoğundan uzak kaldık. bu nedenle ben bu eksikliğimi kapatmak amacıyla bu işe merak saldım...
Hakan hocayla yakın bir zamanda irtibat sağlayıp bu konuda yardım istemek en doğrusu sanırım
tekrar teşekkürler

onur aksakal
Genel Moderator

Performans: 161
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2008, 11:00:36 »

selamlar,
Yeliz hanım Ankarada oturuyorsanız. sizin için bu konuda büyük şans. Çünkü sektörün bir numarası İŞLEM'in
merkezi Ankarada Yeri de Beysukentte.
www.islem.com.tr/ adresine girerseniz eğitimler bölümünde Ankarada düzenli aralıklarl kurs açıldığını görüceksiniz.
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2008, 11:06:34 »

Sayın hocam bu yıl Sakarya üniversitesinde özel bir bölüm kuruldu cbs ile ilgili coğrafya bölümünü arasanız geçen yıl arcgis yazılımı kursu açılmıştı bu yıl da açılabilir. Eğer isterseniz hocama sorabilirim.
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2008, 11:12:14 »

selamlar,
Yeliz hanım Ankarada oturuyorsanız. sizin için bu konuda büyük şans. Çünkü sektörün bir numarası İŞLEM'in
merkezi Ankarada Yeri de Beysukentte.
www.islem.com.tr/ adresine girerseniz eğitimler bölümünde Ankarada düzenli aralıklarl kurs açıldığını görüceksiniz.

hocam teşekkürler çok işime yaradı...
Sayın hocam bu yıl Sakarya üniversitesinde özel bir bölüm kuruldu cbs ile ilgili coğrafya bölümünü arasanız geçen yıl arcgis yazılımı kursu açılmıştı bu yıl da açılabilir. Eğer isterseniz hocama sorabilirim.

teşekkürler hocam, bilgi aldığınızda haber verirseniz sevinirim

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic