Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: bu yıl teftiş geçiren varmı(2007-2008)  (Okunma Sayısı 7857 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
zeybek43
Uzman Üye

Performans: 34
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Aralık 2007, 21:47:35 »

arkadaşlar bazen forumlarda bizim sitemizde olsun diğer forumlarda olsun bazı arkadaşalrın acil günlük plan istekleri dikkatimi çekti!!!!!!!!! acaba bu arkadaşlar nerelerde çalışıyorlar diye merak ettim.bu sene başından bu güne kadar teftiş geçiren varmı hiç aramızda?Huh??bir de daha önceden teftiş geçiren arkadaşalr müfettişlerin nelere dikkat ettiklerini  paylaşırlarsa çok sevinirim ..idaremiz söylüyor ama onlarda daha önce hiç geçirmedikleri için kulaktan dolma şeyler..ha bu arada ilçede tüm okullar teftiş geçirmesine rağmen  ticarete bağlı meslek liseleri teftiş geçirmemiş bu konuylada ilgili düşüncelerinizi almak istiyorum neden teftiş geçirmemişlerdir...acaba bu okullara başka müfettişler baktıkları içinmi ?yardımcı olursanız sevinirim....
Berkay
Uzman Üye

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2007, 22:07:32 »

hocam bakanlık müfettişlerinin yaklaşık 35 tanesi Gaziantep'te ve okuları teftiş ediyorlar.Okulumda bazı arkadaşlarımız teftiş geçirdi,bizlerde 2 güne kadar denetleneceğiz.Müfettişlerin nelere dikkat ettiklerini tam olarak çıkarıp daha sonra gönderirim.
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2007, 22:09:31 »

biz geçen sene teftiş geçirdik. Öğretmenlerden daha çok idare teftişi ile uğraşıyorlar.forumları ararsanız bununla ilgili başlıklar açılmıştı. orada müfettişlerin nelere dikkat ettikleri hakkında görüşler var.

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
baksu
Site Yöneticisi

Performans: 2641
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2007, 22:16:22 »

geçen sene bizim okula da uğradılar. okul teftiş geçirdi (coğrafyacılar hariç).  Grin

Suskunluğum asaletimdendir...
Her lafa verecek bi cevabım var.
Lakin bi lafa bakarım, laf mı diye...
Bi de söyleyene bakarım, adam mı diye...

Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2007, 22:42:00 »

geçen haftalarda bizim okula da geldi bakanlık müfettişleri...çoğu öğretmen arkadaşımız teftiş geçirdi ancak coğrafya müfettişi olmadığından biz geçirmedik...

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
baksu
Site Yöneticisi

Performans: 2641
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2007, 22:46:37 »

geçen haftalarda bizim okula da geldi bakanlık müfettişleri...çoğu öğretmen arkadaşımız teftiş geçirdi ancak coğrafya müfettişi olmadığından biz geçirmedik...

samyeli_z öğretmenim, size uğrayanlar bize gelenler mi yoksa  Grin Grin

Suskunluğum asaletimdendir...
Her lafa verecek bi cevabım var.
Lakin bi lafa bakarım, laf mı diye...
Bi de söyleyene bakarım, adam mı diye...

Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2007, 22:51:43 »

samyeli_z öğretmenim, size uğrayanlar bize gelenler mi yoksa  Grin Grin

Smiley Smiley sanırım

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
zere
Uzman Üye

Performans: 43
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar

« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2007, 23:01:51 »

geçen yıl izmir teftiş geçirdi tabii bende dahil. T ek dikkatimi çeken müfettişin CBS ile ilgili sorusu ve oğretim metotlarıyla iligli sorduklarıydı.
Erdal Taşlıçukur
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

beypazarı-ankara

« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2007, 23:03:39 »

arkadaşlar geçen yıl teftiş geçirdik biz de. daha önce idarecilik yapmama rağmen ilk kez böylesine kapsamlı bir teftiş gördüm. okulda değil tüm ilçedeki lise ve dengi okul öğretmenleri denetlendi. hatta bana gelen müfettiş hangi derse geleceğini telefonla bildirdi, dersimden önce  otobüsle geldi ders biter birmez de ankaraya geri döndü. yani sadece beni denetlemek için gelmiş oldu.
denetlemede ise korkulacak birşey yok. çok önemli bir eksikliğiniz yoksa sıkıntı yaşamazsınız. zaten çok yapıcı yaklaşıyorlar ve bu da sizi rahatlatıyor.

BENÇOKAYRILIKLARGÖRDÜM
OYÜZDENBİTİŞİKYAZIYORUM
"HERŞEYİ"
zere
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2007, 23:06:46 »

sorularına tam ve net cevaplar verdigimi sanmıyo rum gerci soran müfettişin de bu konularda bilgisinin sınırlı oldugunu gördüm ve 95 aldım hocam.Yazılı kağıtlarını hazırla bitanesine bakıyor ve dosyana buldugun ne kadar kanun yönetmelik varsa koy.
zere
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2007, 23:10:02 »

bilirsiniz bizde işler kağıt üzerinde yürür önemli olan gösteriştir.
zeybek43
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 05 Aralık 2007, 15:21:50 »

teşekkürler arkadaşalr umarım gelirlerse başarılı bir şekilde bu sınavdan geçeriz...herşeyim tamamda ne zaman gelecekleri belli olurmu bu müfettişlerin haberimiz olurmu yani?Huh?Huh??
ASTEK
Yeni üye
*

Performans: 24
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 05 Aralık 2007, 17:25:38 »

evet arkadaşlar bizim okula da geçen yıl gelmişler, stajarlik dosyası gibi kanun yönetmeliklerin bulunduğu dosya istiyorlarmış.
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2007, 17:37:13 »

Arkadaşlar teftiş konusunda bütün sorularınıza http://tkb.meb.gov.tr/ adresinde sol taraftaki DENETİM kısmına tıkladığınızda cevap bulabilirsiniz.

zeybek43
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 05 Aralık 2007, 21:08:26 »

Arkadaşlar teftiş konusunda bütün sorularınıza http://tkb.meb.gov.tr/ adresinde sol taraftaki DENETİM kısmına tıkladığınızda cevap bulabilirsiniz.
hocam verdiğiniz link baya kapsamlı teşekkür ederim öğretmen denetimi bölümünü okudum çok faydası olcak çok teşekkürler
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic