Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Aşk....  (Okunma Sayısı 2594 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
elifim
Sürekli Üye

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Eylül 2009, 21:15:00 »

Arkadaşlar hepimize yeni sezon hayırlı uğurlu olsun,gerçekten uzun aradan sonra burada olmayı ve sizleri özlemişim.Konu başlığım aşk ama bu bildiğimiz aşk değil...Size coğrafya dışında bir şeylerden bahsetmek istedim ve beni çok etkileyen iki kitaptan,lütfen zamanınız varsa ve kendinizi çok olumsuz hissediyorsanız hemen Elif Şafak'ın AŞK adlı kitabını ve ardından Mesnevi'yi okuyun....Sadece dost tavsiyesi,uzun yıllar aynı gurubun üyesi olarak ve affınıza sığınarak.....Bir eğitimci olarakta çok faydası olabilir...Hepimize kolay ve keyifli gelsin yeni sezon...

Taş yeşermez gelmiş de olsa nevbahar,                 Toprak ol da bak ne güller açar...                         Taş gibiydin,çok gönül yıktın yeter,                      Toprak ol da üstünde hoş güller biter.                   MEVLANA
zere
Uzman Üye

Performans: 43
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar

« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2009, 21:18:20 »

elif şafakı okudum.Nesnevi konusunda hangi nesneviyi okumamız gerekir sanırım biraz acıklama yapmanız gerekiyor sayın hocam.
elifim
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2009, 21:45:59 »

Nassssı yani? Mesnevi tek benim bildiğim zaten onda da okuma zorunluluğu yok.Mevlana mesnevi

Taş yeşermez gelmiş de olsa nevbahar,                 Toprak ol da bak ne güller açar...                         Taş gibiydin,çok gönül yıktın yeter,                      Toprak ol da üstünde hoş güller biter.                   MEVLANA
şeytan ercan
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2009, 10:40:42 »

yeni yıl hepimize hayırlı olsun...
şeytan ercan
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2009, 10:46:07 »

inşallah yeni yıl daha başarılı oluruz...
halomorfik
Uzman Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2009, 14:07:18 »

piyasada onlarca mesnevi var.tek cilt,6 cilt,2 cilt,seçmeler ....yayınevi......yayınevi
bir tane mesnevi var ama önüne gelen yayın çıkartıyor....

1 gün gelecek 1 gün kalacak
cografya4242@hotmail.com
elifim
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2009, 18:56:55 »

neyse arkadaşlar ya fazla takılmayın siz,biz,plan,zümre,proje......durmak yok yola devam (!)

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic