Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tüm atamalar durduruldu  (Okunma Sayısı 9219 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ferhatca80
Uzman Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Balıkesir

Site
« : 09 Eylül 2008, 10:12:03 »

http://personel.meb.gov.tr/haber_goster.asp?ID=531&nereden=anasayfa
Milli Eğtim Bakanlığı'ndan ilginç bir haber daha
selehattin
Sürekli Üye

Performans: 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2008, 10:30:38 »

milli eğitime ne demeli şimdi ya zamanında atama yap yada iptal etme şimdi kışın ortasında kalk git orada ev bul çocukların okulunu ayarla bilmem ne rezzalet
Gülden Aydos
Uzman Üye

Performans: 70
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2008, 10:37:41 »

Kendi hatalarını bizden çıkarıyorlar söylenecek bir söz bulamıyorum

Cihat Kora Anadolu Lisesi Karşıyaka
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2008, 10:52:31 »

Arkadaşlar yapılacak bir şey yok ip boynumuzda nereye çekerlerse oraya gideceğiz. Benim korkum yarıyıldan sonra bir kararname çıkartılarak sene sonuna kadar okullarınızdasınız demeleri.
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2008, 11:07:39 »

Hocam burada 8 eylüle kadar tayini çıkmış arkadaşları ilgilendiren bir durum yok.Şu ana kadar yapılan tayinlerde sıkıntı yok yani.

8 eylül'den sonra, açıklamada belirtilen 6 durum dışındaki yapılacak tüm tayinler durduruldu.Yani piyango bundan sonrakilere vurdu diyebiliriz.

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
Jön_Türk
VIP Üye

Performans: 164
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2008, 11:37:06 »

Ayrıca dün açıklanan anadolu liseleri sonuçlarıda bu durumdan etkilenmiyor.Kaynak pgm.
selehattin
Sürekli Üye

Performans: 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2008, 11:46:31 »

arkadaşlar memurlar nette bakanlıkla görüşüpbu kararnamenin anadolu liselerini kapsamadığını ve kararnamelerin hazırlanmakta olduğunu söyleyenler var haber alanlar lütfen erken söylesin yoksa çıldıracam
Mustafa NAZ
Genel Moderator

Performans: 1921
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2008, 11:59:36 »

E yuh demeli artık bu nasıl bir beceriksizlik oluyor anlamadım.Bu kadar insan madur oluyor çoluğu çocuğu okula başladı.

Tarsus Cengiz Topel Anadolu Lisesi
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 09 Eylül 2008, 13:38:06 »

Personel Genel Müdürlüğü dahil tüm bakanlık sayfalarını gezdim ama dünkü anadolu liseleri atamalarını kapsamadığına ilişkin bir bilgiye rastlayamadım.

Yazıdaki ifade aynen şu;

2008-2009 eğitim ve öğretim yılı ders etkinliklerinin 8 Eylül 2008 tarihinde başlayacağı dikkate
alınarak, Öğretmenlerin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin ilgili maddelerinde belirtildiği
şekilde; hastalığı nedeniyle hayati tehlikesi bulunanların sağlık durumu özrüne, özel hayatını
etkileyen olumsuz nedenlere bağlı olarak bulunduğu ilde görevini verimli bir biçimde yerine
getirme imkânı kalmadığını savcılık veya güvenlik birimlerince düzenlenmiş belge ile
belgelendirenler ile terör eylemleri nedeniyle eşi ve yakınları şehit olanların olağanüstü hâllere
bağlı yer değiştirme işlemleri, norm kadro fazlası olanların, yaz tatili döneminde özür
durumundan dağıtım için il/ilçe emrine verilmiş olanların, soruşturmaya dayalı görev yeri
değişikliği teklif edilenlerin yer değiştirmeleri hariç olmak üzere her türlü atama ve
görevlendirme dâhil yer değiştirme işlemleri, söz konusu tarihten itibaren yarıyıl tatiline kadar
durdurulmuştur.

Bu konuda herhangi bir talep ve teklifte bulunulmaması hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica
ederim.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
gamarcoba
VIP Üye

Performans: 179
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 09 Eylül 2008, 14:20:10 »

hiç şaşırmadım ya!!!!!!T.C. Milli Eğitim Bakanlığı= her an her şey olabilir....

Insanlar yasadikca ihtiyarladiklarini sanirlar, halbuki yasamadikca ihtiyarlarlar....
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2008, 14:42:44 »

Arkadaşlar benim eşim de aynı durumda.Aydın il milli eğitimden anadolu liselerine atananların kararnamelerinin müdürlüğe ulaştığı yarın itibariyle okullara gönderileceği dolayısıyla bunun o durumdaki öğretmenleri kapsamadığı söylendi...

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
doğaege
VIP Üye

Performans: 214
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 09 Eylül 2008, 15:08:09 »

"...dayalı görev yeri değişikliği teklif edilenlerin yer değiştirmeleri hariç olmak üzere her türlü atama ve görevlendirme dahil yer değiştirme işlemleri, söz konusu tarihten itibaren yarıyıl tatiline kadar durdurulmuştur."

yazının başında geçen tarih 8 eylül, yazının çıktığı tarih 9 eylül.
1- söz konusu tarih hangisi?
2- anadolu lisesi atamaları bu kararnemeye dahil değilse, atananlar ilişik kesip yeni görev yerlerine başlayacak. ama onların boşalttığı yerler nasıl doldurulacak. (görevlendirme de durdurulmuş!! )

doğaege
VIP Üye

Performans: 214
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2008, 15:18:51 »

bu arada ataması çıkan tüm arkadaşlardan özür diliyorum. benim şanssızlığım yüzümden sizin de nasibiniz bağlandı Smiley!! ben de başvurup atanmasaydım hiçbir sorun çıkmayacaktı.
 bknz: http://www.cografya.biz/forum/coethrafya_alan_synavy/fen_anad_oeethretmen_ve_anad_ve_sosbil_liselerine_yerlethornme_sonuclary_acyklandy-t14616.15.html

bir şanssızlık olacağını, o şanssızlığın da " partikül çarpıştırma "deneyine bağlı dünyanın sonunun gelmesi olarak öngörmüştüm ama bizim bakanlık partikül çarpıştırmadan bile tez davranıp bütün işleri birbirine kattı....   Sad  Sad

ko28
Üye
**

Performans: 46
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2008, 15:25:48 »

ben manisa'dayım. burada anadolu liselerine ataması yapılanların kararnamelerinin imzadan çıktığı ve bir hafta içinde ilişik kesme işlemlerinin yapılacağına dair bilgi aldık. sanırım bu yazı anadolu lisesi atamalarını kapsamıyor.
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 09 Eylül 2008, 15:37:26 »

Arkadaşlar bakanlığı arayan her vatandaş aynı cevabı almış.

Bu durum Anadolu Liselerini kapsamıyor.Onların çoğunun kararnameleri bile hazır.Hayırlı olsun...

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic