Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: milli eğitim bakanının değişmesini istiyorsanız bunu yapın  (Okunma Sayısı 10292 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ferhatca80
Uzman Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Balıkesir

Site
« : 24 Mayıs 2008, 19:35:00 »

biliyorum bu konunun burada olmaması gerekiyor ancak artık bu konuda birşeyler yapmak gerekiyordu. bu mesajdan rahatsız olacak arkadaşlarım olabilir, bu nedenle şimdiden özür dilerim. siz de benim gibi milli eğitimi bakanının icraatlarından rahatsızsanız ve değişmesini istiyorsanız msn nizin ileti kısmına "milli eğitim bakanı değişsin" diye yazın. ne işe yarayacak demeyin. sizler de msn arkadaşlarınıza bu durumu açıklar ve onlardan da bu iletiyi yazmalarını isterseniz birilerinin dikkatini çekebiliriz, hiçbirşey yapmamaktan iyidir. amacım bakanın iyi ya da kötü olduğunu bu forumda tartışmak değil sadece bu bakanın icraatlerinden hoşlanmıyorum ve değişmesini istiyorum.siz de benim gibi düşünüyorsanız bu oluşuma msn mesajınız ile destek olun
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2008, 19:43:16 »

Proveke etmeseniz siteyi. Bunların burda konuşulacak konular olmadığını hepimiz biliyoruz.

gunban
VIP Üye

Performans: 1535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel günler göreceğiz; güneşli günler, .....

« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2008, 19:47:37 »

Öğretmenim; değişse ne olur, değişmese ne olur.Bu politikalar kişisel politikalar değil ki. Taa kökenlerini 1970'lerden alan neoliberal plitikaların bir sonucu.Bu politika sahiplerinden referans almadan iktidara gelinmeyeceğine göre; sonucu kişilere indirmek biraz saflık olur diye düşünüyorum.

Dört nala gelip uzak Asya\'dan
Akdeniz\'e bir kısrak başı gibi uzanan
Bu memleket bizim........
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2008, 19:49:54 »

Tartışmaya katılmayayım dedim ama dayanamadım.Bunca yıllık meslek hayatımda herhalde en uzun süreli bakanımız fakat aldığı kararlar mahkemeden en çok dönen bakan.Ne diyeyim.
Serkan ALTUNER
VIP Üye

Performans: 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2008, 19:52:05 »

Hocam zaten Milli Eğitim Bakanı değişmemeli diyen bir kişi tanıyorum o da onu buraya getiren kişi. Ben  Milli Eğitim Bakanı iyi şeyler yapıyor aynen devam etsin diyen bir Allah'ın kuluna rastlamadım. Eğitimin içinde faal olarak çalışanlar da bunun farkında başkaları da farkında....
kasif14
Uzman Üye

Performans: 70
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yüksel Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur

« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2008, 20:10:08 »

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş bilmem anlatabildim mi?
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2008, 20:17:17 »

Proveke etmeseniz siteyi. Bunların burda konuşulacak konular olmadığını hepimiz biliyoruz.
Bence provake falan yok sayın hocam.Eğer arkadaşımız eğitim ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsa elbette öğretmenlerin olduğu platformumuzda sorunu dile getirebilecektir.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
zondever
Üye
**

Performans: 37
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2008, 20:23:39 »

Öğretmenim; değişse ne olur, değişmese ne olur.Bu politikalar kişisel politikalar değil ki. Taa kökenlerini 1970'lerden alan neoliberal plitikaların bir sonucu.Bu politika sahiplerinden referans almadan iktidara gelinmeyeceğine göre; sonucu kişilere indirmek biraz saflık olur diye düşünüyorum.

hocam haklı.kişileri değiştirmek bir işe yaramaz...
okuyanus
Uzman Üye

Performans: 179
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2008, 20:28:48 »

ferhatca80  hocamın  art niyetli olduğunu düşünmüyorum onu  provake etmekle suçlamak bence doğru değil.

yasaklar güvenlik sağlayabilir ama özgürlüğü asla...
Kıraç
VIP Üye

Performans: 479
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 24 Mayıs 2008, 20:30:33 »

Bence provake falan yok sayın hocam.Eğer arkadaşımız eğitim ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsa elbette öğretmenlerin olduğu platformumuzda sorunu dile getirebilecektir.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYE'NİN GEÇMİŞİ DEĞİL, GELECEĞİDİR....
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 24 Mayıs 2008, 20:45:48 »

eğitim dört duvar arasında oluyor. zamanı geldiğinde öğretmenlik kutsal meslek parayla ölçülme zdiyen bizler değilmiyiz. bizim dört duvar arasında(sınıfta) yaşadığımız sıkıntı bizden kaynaklanır.

salp
VIP Üye

Performans: 815
Çevrimdışı Çevrimdışı

süleyman çelebi anadolu lisesi

« Yanıtla #11 : 24 Mayıs 2008, 21:20:11 »

Hadi değişsin diyelim, ne değişecek.
Kıraç
VIP Üye

Performans: 479
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 24 Mayıs 2008, 21:26:21 »

eğitim dört duvar arasında oluyor. zamanı geldiğinde öğretmenlik kutsal meslek parayla ölçülme zdiyen bizler değilmiyiz. bizim dört duvar arasında(sınıfta) yaşadığımız sıkıntı bizden kaynaklanır.
Dört  duvar arasındaki sıkıntı sizin için geçerli galiba .. Bizim için öyle bir sıkıntı yok .Biz  sınıfta sıknıtı çekmiyoruz.  Tüm sıkıntılar bakanlığımızın uygulamaya koyduğu kararlarda çıkıyor ve biz öğretmenlerin olağan üstü gayretiyle çok önemli sorunlar giderilmeye çalışılıyor..

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYE'NİN GEÇMİŞİ DEĞİL, GELECEĞİDİR....
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #13 : 24 Mayıs 2008, 21:38:30 »

Hadi değişsin diyelim, ne değişecek.

Tabiki dişe dokunur bir değişiklik olmayacaktır hocam,önemli olan bakanın değil zihniyetin değişmesidir,günü birlik politikalarla ,alt yapısız ve dayanaksız,uzun soluksuz  eğitim sistemiyle ,eğitimin siyasete alet edilmesiyle vs.. vs..   eğitim ve öğretim ancak bu kadar olur.Ama yinede bu bakanın değişmesine sıcak bakıyorum, bunu eğitim sisteminin düzeleceğinden değil o makama layık olmadığı için istiyorum,öğretmeni sevmiyen milli eğitim bakanı olurmu ?
Ayrıca sınıf içinde ( dört duvar arası ) yaşanan sıkıntı bizlerden  değil mevcut uygulamalardan kaynaklandığı gün gibi ortadadır,yeni düzenlenen sınıf geçme yönetmeliği  eğer uygulamaya geçerse dört duvar arasındaki sıkıntının üzerine hatırı sayılır bir eklenti yapacaktır kuşkusuz.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 24 Mayıs 2008, 22:20:38 »

arkadaşlar abartmayalım isterseniz. bu ne ilk oldu ne de son olacak.
hangimiz resmi bir kuruma işimiz düştüğünde '' acaba orda bir tanıdığımız varmı'' diye sormuyor kendine ya da çevresine.
bu ''böyle gelmiş böyle gider'' demiyorum
maalesef ülkemizin çirkin yüzü bu

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic