Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2009 İl Dışı İsteğe Bağlı ve Zorunlu yer Değş.  (Okunma Sayısı 31767 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sinbal
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #75 : 23 Mayıs 2009, 08:29:43 »

istanbulu yazdık ama başımıza iş mi aldık bilemiyorum ,genelde açılan okullar belli çoğu meslek lisesi, istanbulda çalışmış arkadaşlar istanbuldaki yaşam ve ordaki okullar hakında genel bir bilgi verirse sevinirm. herkesin gönlüne göre olur inşallah.
gülden
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #76 : 24 Mayıs 2009, 10:54:43 »

arzum hocam bir kaç gündür yoğunluktan siteye bakamamıştım,mesajınızı yeni gördüm.başvuru süresi bitti işinize yarar mı bilmiyorum ama gölköy lisesi ve kumru erçallar lisesini tercih ettim eşim de coğrafyacı o da korgan gürgentepe ve buraların beldelerini yazdı hayırlısı bakalım cuma günü herşey belli olacak size de başarılar
nicea
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #77 : 24 Mayıs 2009, 13:41:42 »

İstanbuldayım ve  anadolu lisesinde çalışıyorum, her ay "gelecek ay kesin olarak düze çıkacağım, kredi kartı ile alışverişi bitirip nakite döneceğim dememe rağmen  olmuyor" bana kalırsa ne işiniz var İstanbul'da! daha dün yine hafif bir deprem oldu. geçen cumartesi anadolu yakasından avrupaya geçeyim dedim (maltepeden tarabya üstüne 80 dk da gidebildim;30-35 kmlik bir yol) içme suyuna bile ayda 20-25 TL para ödüyoruz.kreş ücretleri 500-600 TL daha ucuzu da pahalısı da var (yorumsuz).ısınmak için harcadığımız para aylık 150-250 TL arasında gidip geldi halen de kış bitmiş değil, sanki Erz.Kars! 400 den az kiraya ev bulmak belki mümkün ama o evlerde ya şehir dışı ya da çok kötü (rutubet,depreme dayanıklılık vb.). sinema ücretleri 8 ile 15 TL arası.konser ücretleri 10 TL ile 90-100 hatta 150 TL, tiyatrolar 15 ile 40 TL diyebilirim.çocuk tiyatroları bile 15 TL hem yanındaki büyüğe de bilet kesiyorlar.ancak belediyenin ücretsiz etkinliklerini takip edebilirsiniz.(tarz veya zaman-ulaşım uyarsa, ya da çocuğunuzu emanet edecek bir komşunuz).yine de istanbul diyorsanız anadolu yakasını tercih edin derim.bekarsanız işiniz çok zor evliyseniz ve okul öncesi yaşta çocuğunuz da var ise daha da zor.hem burda doğup büyüyen "üç çocuktan birinde allerjik astım" gibi solunum hastalıkları da görülüyor diyebilirim.okulların ve sınıfların fiziki yapısına hiç değinmeyeceğim o biraz şansa kalmış.yanlız ilk yıllarınızda ücra yerlerde çalışmayı göze alacaksınız...

valla iyiymiş hem de çok iyi. ben ankaranın en uzak ilçesi nallıhanda sizden daha çok pahalıya yaşadım. 250 her ay yakıt. 350 kira. marketler deseniz ateş pahası. her şey piyasanın üç katı. zorunlu hizmet bölgesi diye insanları kazıklıyorlar da kazıklıyorlar.lanet olsun çıkarcı fırsatçı insanlara. ben sanki bodrumdayım. şu illet yerden kurtulmak için istanbulu istedim belki biraz para biriktiririm. Smiley))
nicea
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #78 : 24 Mayıs 2009, 13:48:47 »

kesinlikl
170 puanla Elazığ Karakoçan yazıcam.Kendi memleketim .çıkar mı acaba?...
kesinlikle çıkar:))
nicea
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #79 : 24 Mayıs 2009, 13:52:26 »

bu arada benim branşım rehberlik. üye oldum ama sadece coğrafya öğretmenlerimi oluyordu?? yabancı kabul ediyor musunuz?
mehmetozer27
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #80 : 24 Mayıs 2009, 18:08:42 »

ben adanayı istedim puanım 93 çıkması ümidiyle
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #81 : 24 Mayıs 2009, 19:02:15 »

bu arada benim branşım rehberlik. üye oldum ama sadece coğrafya öğretmenlerimi oluyordu?? yabancı kabul ediyor musunuz?

Elbetteki hocam.Hoşgeldiniz...

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
sinbal
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #82 : 24 Mayıs 2009, 19:18:46 »

uğur hocam geçen sene istanbulda yaklaşık kaç okul açılmıştı hatırlıyomusunuz,, bu sene toplam 20 okul vardı.
arzum_
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #83 : 24 Mayıs 2009, 21:05:45 »

zorunlu hizmete tabiiyim puanım 85.   25 tercih yaptım ilk beş tercihimi yazayım.

1- tokat tic. mes. lisesi
2- tokat zile dinçerler lisesi
3- niğde end. mes. lisesi
4- yozgat end. mes. lisesi
5- yozgat 75. yıl serpil akdağ lisesi

gülden hocam merhaba ordu dan tercihim yok karadenizde bulancak ve rize merkezden var. inşallah üst tercihlerimizden birine atanırız. iyi şanslar herkese...
mehmetozer27
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #84 : 25 Mayıs 2009, 14:18:04 »

adanaya il dışı tayin isteyen var mı hangi okulları tercih ettiniz puanlarınızı yazarsanız memnun oluruz.
mihrican
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #85 : 25 Mayıs 2009, 18:46:42 »

ben 18 puanla kastamonudayım.hiç beklemiyodum harika oldu
wangoo_01
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #86 : 25 Mayıs 2009, 19:03:51 »

hocam adanayı tercih eden pek fazla arkadaş yokmu yavvv... çok merak ediyorum... nasıl olaçak açaba .... ben tek tercih yaptımm... cobanoğlu anadolu tic. meslek lisesini
sinbal
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #87 : 26 Mayıs 2009, 15:41:29 »

mihrican hocam kastamonunun hangi ilçesine atandınız, eski görev yeriniz neresiydi
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #88 : 26 Mayıs 2009, 15:51:43 »

ben 18 puanla kastamonudayım.hiç beklemiyodum harika oldu

Açıklandı mıki sonuçlar? Açıklandığına dair meb sitelerinde bir bilgi yok.

sinbal
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #89 : 26 Mayıs 2009, 16:48:27 »

hocam arkadaşımız geçen seneki atamadan bahsediyo sanırım
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic