Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: SON Dakika: Marmara denizinde deprem  (Okunma Sayısı 1530 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yerköy
Ziyaretçi
« : 19 Aralık 2006, 21:05:56 »

Marmara denizinde deprem
Marmara Denizi'nde Balıkesir Bayramdere açıklarında saat 21.15'te 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'da da hissedildi.
19 Aralık 2006 21:35

Merkez üssü Marmara Denizi Balıkesir Bayramdere açıkları olan 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'da da hissedildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, depremin saat 21.15'te Balıkesir Bayramdere açıklarında meydana geldiği ve kısa sürdüğü bildirildi. Depremde can ve mal kaybı yaşanmadığı öğrenildi.

Ayrıntılar geliyor...

MENDERES KILIÇARSLAN - YOZGAT
Yesevi
VIP Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

Eski kullanıcı adı "melihakar"

« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2006, 23:10:02 »

Öncelikle geçmiş olsun.İlk defa İstanbul 'da bir depremi hissetmedim...Aslında iyide oldu.Çünkü en küçük bir sarsıntıda yüreğim ağzıma geliyor...Müthiş panikliyorum.(depremi yaşayanlar iyi bilir) Allah bu milletin fertlerini depremden korusun...Bela musibetleri uzak tutsun...

Tarihi yağmaladı üç-beş düzine talihsiz...
Değerler alt-üst oldu, mukaddesat sahipsiz!...
baksu
Site Yöneticisi

Performans: 2641
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2006, 00:06:27 »

Öncelikle geçmiş olsun.İlk defa İstanbul 'da bir depremi hissetmedim...Aslında iyide oldu.Çünkü en küçük bir sarsıntıda yüreğim ağzıma geliyor...Müthiş panikliyorum.(depremi yaşayanlar iyi bilir) Allah bu milletin fertlerini depremden korusun...Bela musibetleri uzak tutsun...
amin sayın hocam

Suskunluğum asaletimdendir...
Her lafa verecek bi cevabım var.
Lakin bi lafa bakarım, laf mı diye...
Bi de söyleyene bakarım, adam mı diye...

günaydın
VIP Üye

Performans: 24
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2006, 14:22:15 »

melihakar hocam öncelikle temennileriniz için amin.Ama şu da bir gerçekki bizim gibi Marmara bölgesinde oturanlar başta olamak üzere tüm Türkiye bir şekilde bu gerçeğe alışamak zorunda.İnşallah buna alışalım derken 1999 daki gibi bir daha büyük yıkımlar yaşamayız millet olarak.

Saliha Günaydın
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
İzmit/ Kocaeli
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic