Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Öğretmenlere % 50 Zam  (Okunma Sayısı 5509 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HAKB
Uzman Üye

Performans: 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Kasım 2007, 19:02:09 »

Hemen Baktınız Deyil Mi Habere İnsan Bu Günde Böyle Bir Müjde  Bekliyor. :Smiley Kusura Bakmayınki Soğuk Bir Şaka Oldu  Cheesy
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2007, 19:20:51 »

Sayın Hocam 1 Nisana Daha 128 Gün Var.

Mustafa NAZ
Genel Moderator

Performans: 1921
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2007, 19:30:23 »

hemen Baktınız Deyil Mi Habere İnsan Bu Günde Böyle Bir Müjde  Bekliyor. :Smiley Kusura Bakmayınki Soğuk Bir Şaka Oldu  Cheesy
sayın Hocam Siz Endişe Etmeyin Bu Cümleyi Ana Sayfadan Tıklarken Kimse Heyecanlanmamıştır.kim Yitirmiş % 50'yi De Biz Bulacağız.% 2 Küsürler Bizim Neyimize Yetmez.

Tarsus Cengiz Topel Anadolu Lisesi
gunban
VIP Üye

Performans: 1535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel günler göreceğiz; güneşli günler, .....

« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2007, 19:35:23 »

hemen Baktınız Deyil Mi Habere İnsan Bu Günde Böyle Bir Müjde  Bekliyor. :Smiley Kusura Bakmayınki Soğuk Bir Şaka Oldu  Cheesy
avucunuzu Çukur Tutun ,imf'den,dünya Bankasından,hortumcudan,rantiyeciden,yandaşlardan,akrabalardan.........sıra Gelirse Ve Kalırsa Belki Bize De Birşeyler Düşer. Angry Angry Huh? Huh?

Dört nala gelip uzak Asya\'dan
Akdeniz\'e bir kısrak başı gibi uzanan
Bu memleket bizim........
CNN
Uzman Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2007, 19:37:18 »

Smiley
frontal
Üye
**

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2007, 19:46:17 »

hahahahhhhhhhhhhhhhhhahhhhhhhhhhhhh.sadece  güldüm

96  - BUCA   MEZUNU
VEYSEL ÇİFTÇİ
Uzman Üye

Performans: 121
Çevrimdışı Çevrimdışı

YAŞAM İÇİN COĞRAFYA

« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2007, 19:48:06 »

böylebir durum meydana gelsebile şimdiye tüm haber kanallarında  flaş haber  diye geçerdi.. Grin Grin Grin Grin Grin :Smiley :Smiley

cepni
Üye
**

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2007, 20:21:18 »

valla haberi görür görmez daldım.ama yine nasıl bir aldatma haberi koymuşlar diyerek daldım.yani böyle bişey olmayacağını-olamayacağını bilerek...belki onlar(yöneticiler) da bizim böyle düşündüğümüzü biliyolardır.onun içinde bir düzeltmeye gerek duymuyolar,hatta medya da bu haberlerin günlerce kalmasını   
sağlayarak kamuoyunda bizlerin sürekli zam aldığı kanatini  uyandırıyolar...komplo teorisi gibi oldu ama gerçek bu bence..
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2007, 20:56:38 »

Hocam haberi inanmaıştım ama Sayın Bakanımızın mesajına az önce okuyınca size İnandım.

• Öğretmenlik mesleğinin daha da gelişmesi için yaptığımız çalışmaların başında öğretmenliğin kademelendirilmesi gelmektedir. Yeni sistemle, statik yapıda olan mesleğinizi yeni bir dinamizme kavuşturduk. Öğretmen, uzman öğretmen, başöğretmen şeklinde kademelendirdik ve geçiş yapanlara ek ücret verilmesini planladık,

Ek ders ücretlerinizi yüzde 40 oranında artırdık,

• Atamalarınızı objektif kriterlere bağlayarak, bilgisayar ortamında görev yerine “nokta atama” sistemi ile gerçekleştirmeye başladık, ülke genelinde öğretmen dağılımını dengeli hale getirdik,

• İlköğretim öğretmenlerine teftiş kolaylığı getirdik ve böylece ilköğretim müfettişleri sicil amiri olmaktan çıktı,

• Eğitim öğretimde bilişim çağını yakalama, bu yolla kaliteyi artırma çalışmalarına hız verdik. Eğitim ortamlarında bilgi ve iletişim teknolojisi donanımlarını ve ADSL internet bağlantılarını gerçekleştirdik. Pek çok iş ve işlemi internet üzerinden ve hızlı olarak halletmeniz ve bilgiye erişmeniz için gerekli adımları attık. Bunların yanı sıra siz öğretmenlerimizin de bilgi ve iletişim çağının gereklerine uygun meslekî donanımlarınızı önemseyerek hizmet içi eğitimler verdik. Hızlı ve işlevsel eğitimlerle birlikte yeni teknolojilere de sahip olmanızı istedik ve kolaylaştırmak üzere “Dizüstü Bilgisayar Kampanyası” düzenledik,

• Ev sahibi olmanıza yardımcı olmak için “Öğretmen Konut Projesi”ni hayata geçirdik,

• Öğretim programlarını öğrenci merkezli ve aktif öğrenmeyi sağlayacak şekilde yenileyerek uygulamaya başladık. Rehberlik ve yönlendirme hizmetlerini de yeniden yapılandırdık. Problem ortaya çıkmadan müdahale edilecek yeni bir sisteme geçtik,

• Öğretmen eğitimine standart getirerek “Öğretmen Yeterlilikleri Taslağı” nı yayımladık ve pilot illerde uygulamaya başladık. Öğretmenlerin kendi branşlarına geçişleri için gerekli kolaylıkları sağladık.

• Başarılı öğretmenlere okulda yöneticilik yolunu açtık,

• Millî Eğitim Akademisini etkinleştirdik..

Ana başlıklarla değindiğim bu hizmetler elbette sizler için yapılanların tümü değil. Daha birçok hizmet sayabilirim. Yapılanları da yeterli bulmuyorum. Hizmetlerimiz sürecek. Sizden aldığımız geri bildirimlerle elele vererek yenilerini gerçekleştireceğiz. Zorlukları da birlikte yeneceğiz.

Sevgili Meslektaşım,

Millet Mekteplerinin açılışı ve ulu önder Atatürk’ün Başöğretmenliği kabulünün bir yıl dönümünde daha öğretmenler gününü birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyor, öğretmenler gününüzü en içten duygularımla kutluyorum. Ebediyete intikal etmiş bütün öğretmen ve eğitimcileri rahmetle anıyor, aileniz, çalışma arkadaşlarınız ve öğrencilerinizle daha mutlu, başarılı ve huzurlu olmanızı diliyorum. Siz yalnızca 24 Kasımlarda değil her zaman değerlisiniz ve öyle kalacaksınız. Büyüyen her fidanda, açılan her çiçekte kokunuz; geçmişte ve gelecekte iziniz var.

Bilim ve aklın ışığında, sevgi dolu yolun açık olsun fedakâr öğretmenim…   

Doç. Dr. Hüseyin ÇELİK
Millî Eğitim Bakanı

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
Serkan ALTUNER
VIP Üye

Performans: 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2007, 21:16:30 »

SmileySmileySmileySmiley
yusufili
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2007, 21:42:26 »

yoksa bugün 1 nisan mı?
benguela
Uzman Üye

Performans: 39
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2007, 21:53:53 »

:-) belki rüyamızda
ada09
Üye
**

Performans: 36
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2007, 22:48:56 »

Cheesy  rüyada bile göremeyiz Cheesy
atikali
VIP Üye

Performans: 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 25 Kasım 2007, 06:27:16 »

arkadaşım hüsnü zan etmişsin. teşekkür eder
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #14 : 25 Kasım 2007, 09:12:10 »

bakanın o açıklamaları acaba bize ne kadar fayda sağladı iyi okuyup tahlil etmek gerekir yazıyı

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic