Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Öğretmenler günü!!!  (Okunma Sayısı 14198 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yabancim
VIP Üye

Performans: 84
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 23 Kasım 2007, 09:25:54 »

Öğretmen hakkında yapılan olumsuz yorumlara ve olumsuz düşüncelere ancak birbirimize destekleyerek göğüs gerebiliriz. Toplum o kadar yozlaştırılmış o kadar öğretmene karşı kışkırtılmış ki biz ne desek bu olumsuz düşünceleri kafalarından atamıyoruz. Bizi çok paracı gören, yan gelip yatan birer insan topluluğu olarak görüyorlar.

Bu bağlamda öğretmenler günü kutlanmış kutlanmamış ne yarar? Bir söyler misiniz?

İş yapan öğretmenlerin kurum içinde cezalandırıldığı iş yapmayanların ödüllendirildiği, Öğretmenler arasında bile bir birliğin olmadığı şu günlerde öğretmenler günün bir manası olduğuna inanmıyorum.

Umarım bir gün hepimizin ( Öğretmenlerin ) sevildiği, sayıldığı  ve en önemlisi önemsendiği günler görmek dileği ile ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.   SAYGILARIMLA

abisal
Uzman Üye

Performans: 102
Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat Beynimizdeki Bulmacayı Doldurma Çabasıdır...

« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2007, 11:33:59 »

öğretmenler günümüz kutlu olsun...

Melik
VIP Üye

Performans: 123
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2007, 11:40:54 »

Yabancım hocama katılmamak mümkün değil. Yine de hepimiz için oluşturulan günümüz kutlu olsun.
AbuzerKadayıf
Deneyimli Üye

Performans: 223
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2007, 11:42:40 »

Dün ilçenin birinde alınan bir karar beni bu konuda üzdü. Müdürler toplantısında öğretmenlerin ilçedeki diğer kurumları çiçek alıp ziyaret etmeleri ile iligli fikirlerinin alınmasından sonra tek bir müdürün dışında buna evet diyen birinin çıkmamasından dolayı  bunu bir tepki olarak algılayan İlçe Milli Eğtm. müdürlüğündeki yetkili meslektaşlarımız bunu bir emir olarak uygulamaya koymuşlar.

Düşünsenize sisin gününüzde başkalarının sizi kutlaması gerekirken siz elinizde çiçeklerle gidip "merhaba ben günümü kutlamaya geldim" diyeceksiniz. İşte biz böyle bir kuruma mensubuz.

Ayrıca aynı ilçede düzenlenecek olan programa davet için yazılan metnin altında bu yazı öğrtetmenler için bir emir, diğer vatandaşlar için bir davetiyedir ibaresinin yer aldığı bir yazı da ilgili kurumulara gönderilmiş.

İşte biz birbirimize karşı böyleyiz.

Bizler kendi kuyumuzu kazdığımız sürece başkaları bize ne yapar. Düşünün artık.

Öküzün dünyası gördüğü otlar kadardır...
ufuksam
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2007, 11:49:43 »

eli öpülecekken hırpalanan uturduğu yerden maaş alıyor olarak görülen                                           dünyanın en zor mesleğini yapan hepimizin öğretmenler günü kutlu olsun
doktor
Üye
**

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 23 Kasım 2007, 12:19:39 »

Başta eski coğrafyaya öğretmenim SAMİ HOCA ve diğer bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutluyorum. Smiley

Sizi ANDIKÇA,ANLADIKÇA,ANLATTIKÇA laik olacağız bu topraklara...
seyhoglu
VIP Üye

Performans: 71
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 23 Kasım 2007, 14:25:23 »

Tüm değerli öğretmenlerimin gününü kutluyorum.
tegagaic
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 23 Kasım 2007, 14:31:33 »

Mensubu olduğum camiadan her zaman gurur duydum kimsenin günümüzü kutlamasına ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum yeterki biz bize sahip çıkalım ve tek yumruk, tek yürek olabilelim.
BİZ BİZE YETERİZ!Hepimizin günü kutlu olsun.Sevgilerimle.
nil gül
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 23 Kasım 2007, 15:07:51 »

hiçbir kurum mensubunun olmadığı kadar desteksiziz kendi aramız da bile... tüm öğretmen arkadaşlarımın günü kutlu. mutlu ve umutlu olsun...sevgi ve saygılar
sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 23 Kasım 2007, 16:07:53 »

siz kara göklerin yıldızları,ısıtın yurdumuzu sabaha kadar!ama düşe kalka ama yiğit ama umutlu...alın benim gönlümdende o kadar!ve onlar yıldızlar gibi gözleri ışıl ışıl yananlar!oyuncak için degil kagıt kalem kitap için ağlayanlar
                                                                                                                                       cahit kulebi

siz ögretmenler sevgi elçileriniz sınıfta yaşama sevinci,toplumda huzur,ülkede barış meslektaşları arasında demokratlığın simgesisiniz!çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok şeyler borçluyuz!

dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler 24 kasım türk öğretmeninin şeref günüdür,saygıyı yenileme öğtretmenliğin yüceliğini anma günüdür!böyle anlamlı birgünde hepinizi candan içtenlikle selamlıyor ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!!!diyorum...

Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.
Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #10 : 23 Kasım 2007, 16:11:28 »

dün postaneye gittim tenefüste bir paket göndermek içn içerdeki memur 13:30 mesai başlıyo diye 5 dakika kala kapıyı açıpta almadı paketi üstelik dersim başlayacak dememe rağmen ama bizler acaba hagi ders zili çaldığında konuyu bitiriyoruz soru getirdikleri zaman veya bişey istedikleri zaman şu an tenefüstemi diyoruz anlıyacağınız biz hiç çalışmıyoruz yan gelip yatıyoruz onlara göre

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
kontinental
VIP Üye

Performans: 164
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 23 Kasım 2007, 16:23:13 »

dün postaneye gittim tenefüste bir paket göndermek içn içerdeki memur 13:30 mesai başlıyo diye 5 dakika kala kapıyı açıpta almadı paketi üstelik dersim başlayacak dememe rağmen ama bizler acaba hagi ders zili çaldığında konuyu bitiriyoruz soru getirdikleri zaman veya bişey istedikleri zaman şu an tenefüstemi diyoruz anlıyacağınız biz hiç çalışmıyoruz yan gelip yatıyoruz onlara göre
ahmetselim hocam tebrikler. Çok iyi bir örnek vermişsiniz. Belki de bu yönümüzle ve aynı zamanda topluma örnek olma gibi yönümüzle her an mesaide olunması gereken bir meslek.
kasif14
Uzman Üye

Performans: 70
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yüksel Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur

« Yanıtla #12 : 23 Kasım 2007, 16:26:31 »

"geleceğin mimarları" sizden biri olarak "günümüzü" kutluyorum. her gün hatırlanmak dileğiyle...
andırın46
VIP Üye

Performans: 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 23 Kasım 2007, 16:43:57 »

bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlar sağlık mutlu başarılı günler sizlerle olsun
ibrahim Altıparmak
Andıırn Anadolu Lisesi
andırın/ kahramanmaraş

ABDULKADİR PAKSOY Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni SEYHAN/ ADANA
sevimli
Yeni üye
*

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

'' İyilik büyüktür, küçükte olsa ''

« Yanıtla #14 : 23 Kasım 2007, 16:51:43 »

ÖGRETMEN, BIR BAHCIVANDIR. EN GUZEL GULLERI O YETISTIRIR. HIC YORULMADAN, BIKMADAN, USANMADAN BAHCESINDEKI GULLERE SU VERIR VE ONLARIN BAKIMINI TITIZLIKLE YAPAR.

Buradaki tüm ögretmenlerin bıkmadan usanmadan bizleri yetiştirdikleri için hepinizin ögretmenler gününü kutlarım.

Smiley Smiley Smiley

ZaNNeTMeYiNKi GüCüMüZ ßiTTi YoRGuNuZ,
ZaNNeTMeYiNKi SiLaHIMIZ Yok SuSKuNuZ.

ZaMaN ßEKLiYoRuZ FIRTINaLaR KoPaCaK ..!!!
FIRTINaLaR ÖNCeSi HeP BöYLe DuRGuNuZ
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic