Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İliçi tayinlerle ilgili bir soru  (Okunma Sayısı 2293 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
izmirbuca
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 27 Mart 2007, 19:11:26 »

Ben Rize'de görev yapıyorum. iliçi tayinde bulunmak istediğim bir ilçede 4 okulda coğrafya öğretmeni açığı görülüyor. ama okullara gidip sorduğumda öğretmen ihtiyaçlarının olmadığını söylediler. Hatta bir okulda 10 saat coğrafya dersi var ve okulun öğretmeni de var. diğer okulda 13 saat coğrafya dersi var ve o okulunda öğretmeni var hatta başka okulada gidiyor. Diğer 2 okulda da durum aynı.
okullarda açık olmadığı halde ilsis de neden bu okullar açık gösteriliyor.
Bilgisi olanların bu konuda beni bilgilendirmesini istiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

İzmir-Buca

AVŞAR BEYİ
Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
Fatma Saygın Anadolu Lisesi
nihatsivkin
Yeni Üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 27 Mart 2007, 20:04:49 »

sayın hocam ilsis bilgileri yanlış girmiş olabilir. en iyisi sizin gidip kendinizin kontrol etmesi diye düşünüyorum. ancak siz okulların dolu olmasınada fazla takılmayın. çünkü bazı okullar dolu olduğu halde il içi tayinlerde açılabiliyor. geçen yıl bize söylenen şuydu:siz dolu gözüksede en azından boşalma ihtimali bulunan okulları yazın eğer o okuldan tayin isteyen birisi olursa sizi değerlendirmeye alıyorlar. bırakın açık olanları kapalı gözüken okullara bile yerleştirilme şansınız yinede var. iyi şanslar diliyorum nihat şıvkın aldemir atilla konuk anadolu lisesi  coğ. öğrt. antalya
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #2 : 27 Mart 2007, 20:16:04 »

Aynı binada bulunan ve bir tek müdürlüğü olan ama anadolu kısmıda bulunan meslek liselerinde bulunan bir öğretmenin kadrosu normal kısımda ise,anadolu kadrosunda öğretmen yoksa anadolu kısmında öğretmen açığı görünür,yada tersi olur öğretmenin kadrosu anadolu kısmındadır bu defa normal lise kısmında öğretmen açığı görülür,bilmiyorum sizin bahsettikleriniz bu statüye giriyormu..

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
Emre Ütenler
Moderator

Performans: 204
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 27 Mart 2007, 20:18:58 »

Arkadaşlar bunlar il içi sıra tayinleri!Yani sıraya gireceksiniz,tercih ettiğniz okullardaki kadrolar boşalırsa sırayla yerleştirileceksiniz!

Emre ÜTENLER                               Eskişehir Atatürk Lisesi Coğrafya Öğretmeni

http://www.esatalise.k12.tr
alperenler8
VIP Üye

Performans: 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 27 Mart 2007, 20:19:33 »

Hocam siz tercihlerinizi yapın.Bazı okullara görevlendieme yapılıyor.okul idaresi kadroyu dolu gösteriyor.Sonra istedikleri kişiyi görevlendiriyorlar.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR,
TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #5 : 27 Mart 2007, 21:00:25 »

Hocam lütfen konuları ilgili bölümlerde açalım.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic