Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ESEN Yayınları ÖSS Coğrafya Konu Anlatımı Kitap YORUMLARI  (Okunma Sayısı 3392 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yerköy
Ziyaretçi
« : 18 Ocak 2007, 15:45:01 »

Arkadaşlar CMHUR ABAY'ın esen yayınlarından  yeni çıkan COĞRAFYA KONU ANLATIMI kitabı elinize ulaşmaya başlamıştır kitabı inceledikten sonra yorumlarınızı artıları eksileri yanlışları vb eleştirilerinizi hızlı cevap kutusuna yazmanızı istiyoruz Kitap benim elime akşam saatlerinde ulaştı inceledim anlatım olarak öğrencilerin anlayabileceği bir dil olan sadelik ve direkt anlatım seçilmiş konularda genellikle anlatım sonrasında çizimler yerine genellikle fotoğraflara yer verilmiş konu aralarında çıkmış ÖSS soruları alınmış, bunları biliyormusunuz köşesi ile ünite ile bilgiler verilmiş ayrıca bir kaç yerde öğrenci isimleri ile türkiye ve dünya haritasında ETKİNLİKLER yapılmış sorular genel itibariyle açıklama yöntemiyle sorulmuş kitapta gördüğüm en önemli sorun bazı fotoğrafların 9. sınıf ders kitabı fotoğraflarında olduğu gibi soluk çıkmasıydı ayrıca kitabın 49. SAYFASINDA BENİM DAHA ÖNCE ÖĞRENCİLERİMLE YAPTIĞIM RENKLENDİRİLMİŞ KABARTMA YÖNTEMİNİN BURADA BULUNMASIDIR CUMHUR HOCAM'A BU JESTİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ ARTARAK DEVAMINI DİLERİM ELİNİZE VE EMEĞİNİZE SAĞLIK   

MENDERES KILIÇARSLAN
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2007, 22:20:41 »

Konuya aşağıdaki linkten devam edebilirsiniz.

http://www.cografya.biz/forum/index.php?topic=1344

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic