Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bakan illerin eğitim röntgenini çekiyor  (Okunma Sayısı 1032 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yerköy
Ziyaretçi
« : 09 Aralık 2006, 09:27:09 »

Bakan illerin eğitim röntgenini çekiyor
Afyonkarahisar'a programlanan saatten geç gelen Bakan Çelik, bazı ziyaretlerini iptal ederek, ''Afyonkarahisar'ın Eğitim Sorunları'' toplantısına katıldı.
08 Aralık 2006 22:29

Afyonkarahisar'a programlanan saatten geç gelen Bakan Çelik, bazı ziyaretlerini iptal ederek, ''Afyonkarahisar'ın Eğitim Sorunları'' toplantısına katıldı. Bakan Çelik toplantı öncesi yaptığı konuşmada, istişare toplantılarının amacının, eğitim alanındaki sıkıntıları yakından takip ve sorunlara yerinde müdahale etmek olduğunu söyledi.

Çelik şunları öyledi: ''Afyonkarahisar'da yapılan bu toplantıyla 50 ilimizde istişare toplantılarını bitirmiş olacağız. Bunun için hangi ile gidiyorsak önceden oraya giden arkadaşlarımız, o ilin eğitim röntgenini çekiyor ve sorunlara yerinde müdahale ediyoruz. Bu toplantılarda ortaya konulan sorunlar, nereden müdahale yapılması gerekiyorsa oradan müdahale yöntemiyle yakından ilgilenilmektedir.

İlin sorunları yerel imkanlarla çözülebilecekse, o ilimizin Valilik imkanlarıyla, değilse Bakanlığımızın imkanlarıyla ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır. Böylelikle illerin eğitim röntgenini çekiyoruz.'' İkbal Termal Tesislerindeki toplantı daha sonra basına kapalı gerçekleşti.

MENDERES KILIÇARSLAN - YOZGAT
Bülent AVCIOĞLU
Genel Moderator

Performans: 1057
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2006, 17:42:52 »

umarım sorunlarımız kısa zamanda çözülür...

Dedem koynunda yattıkça benimsin ey güzel toprak
Neler yapmış bu millet, en yakın tarihe bir sor bak.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic