Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Avea'nın saygısızlığı  (Okunma Sayısı 1423 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yaykanat
VIP Üye

Performans: 120
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 11 Kasım 2006, 09:01:26 »

AVEA geçen yıl polislere ilişkin bir düzenleme yapmış ve konuşma süresini ayda 570 dakika ile sınırlamıştı. Hem AVEA'nın hem de İçişleri Bakanlığının yapmış olduğu düzenlemeyi kamoyuna duyurmaması o günlerde büyük tepki çekmişti. Şimdi de benzer bir uygulamaya bu kez öğretmenler muhatap oldu. AVEA'nın yapmış olduğu 1000 dk. uygulaması 22 Ekim'den bu yana geçerli olmasına rağmen öğretmenlere duyurulmadı
Türk Eğitim Sen, AVEA firması ile yapılan anlaşmanın iptal edilip edilmediği konusunda şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadığını, bu nedenle de konuyu Milli Eğitim Bakanlığı'na sorduğunu açıkladı.

Sendikadan yapılan açıklamada, eğitim çalışanları için MEB ile 10 yıllık, sabit ücretle sınırsız konuşma sözleşmesi imzalayan AVEA'nın söz konusu bu uygulamayı ihlal etmesi halinde, gerek AVEA firması, gerekse MEB hakkında her türlü hukuki ve diğer mücadele yollarına başvurulacağı vurgulandı.

www.memurlar.net

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2006, 09:16:17 »

Bilgilendirme için teşekkürler.

gürsel
VIP Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2006, 09:52:15 »

AVEA geçen yıl polislere ilişkin bir düzenleme yapmış ve konuşma süresini ayda 570 dakika ile sınırlamıştı. Hem AVEA'nın hem de İçişleri Bakanlığının yapmış olduğu düzenlemeyi kamoyuna duyurmaması o günlerde büyük tepki çekmişti. Şimdi de benzer bir uygulamaya bu kez öğretmenler muhatap oldu. AVEA'nın yapmış olduğu 1000 dk. uygulaması 22 Ekim'den bu yana geçerli olmasına rağmen öğretmenlere duyurulmadı
Türk Eğitim Sen, AVEA firması ile yapılan anlaşmanın iptal edilip edilmediği konusunda şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadığını, bu nedenle de konuyu Milli Eğitim Bakanlığı'na sorduğunu açıkladı.

Sendikadan yapılan açıklamada, eğitim çalışanları için MEB ile 10 yıllık, sabit ücretle sınırsız konuşma sözleşmesi imzalayan AVEA'nın söz konusu bu uygulamayı ihlal etmesi halinde, gerek AVEA firması, gerekse MEB hakkında her türlü hukuki ve diğer mücadele yollarına başvurulacağı vurgulandı.

www.memurlar.net

Bugün Avea dan yapılan bir açıklamayı okudum Bu kota kısıtlaması sadece günde  günde ortalama 12 saat ve üstü konuşma yapan meslekdaşlarımıza   ki bu oran toplam abonenin
% 5 ini oluşturuyormuş onlara kısıtlama getirilmiş ve bu durum kendilerine bildirilmiş.Daha önce polislere getirilen bu kısıtlamayı amacı dışında kullananlara uygulandığını okudum.

EĞİTİMDİR Kİ BİR ULUSU YA ÖZGÜR,BAĞIMSIZ ONURLU YÜKSEK BİR TOPLULUK BİÇİMİNDE YAŞATIR YA DA BİR ULUSU TUTSAKLIK VE YOKSULLUĞA GÖTÜRÜR.
ÇÜNKÜ ; "KAYNAŞMIŞ BİR MİLLETHALİNE GELMENİN ,ÇAĞDAŞLAŞMANIN,KALKINMANIN ,HÜR VE DEMOKRATİK BİR TOPLUM OLABİLMENİN EN ETKİLİ ARACI EĞİTİMDİR " 16 TEMMUZ 1921 ANKARA
M.KEMAL ATATÜRK

BURSA NİLÜFER ALİ KARASU ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
pelikan
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2006, 10:01:23 »

evet hocam çok haklısınız. pek çok arkdaşaın bundan haberii yok işinn kötüsü bu
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: