Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tubitak Araştırma Yarışmaları  (Okunma Sayısı 3086 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alperenkenan
Üye
**

Performans: 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

kenan

Site
« : 23 Mart 2010, 18:55:24 »

Arkadaşlar Tübitak proje yarışmasına katılan var mı? Varsa süreç nasıl gidiyor, aksaklıklar var mı? Gözlemlerimizi ve tercübelerimizi paylaşalım.

KENAN TÜRKEZ
BURSA KESTEL HASAN ASLANOBA ANADOLU LİSESİ
alperenkenan
Üye
**

Performans: 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

kenan

Site
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2010, 18:57:25 »

Ben bu yıl iki öğrencimle “ERZURUM OVASINDA ALTERNATİF TURİZM KAYNAKLARI:
TERMAL KAYNAKLAR” isimli konuda katıldım.

KENAN TÜRKEZ
BURSA KESTEL HASAN ASLANOBA ANADOLU LİSESİ
elifim
Sürekli Üye

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 23 Mart 2010, 20:04:19 »

bugün kayseride yarışma ve sergi açılışı vardı ben katılmadım ama katılan okulların konularını verebiirim.seyfe gölü ile ilgili bir proje,tuz gölü neden kuruyor?,aydınlanma çemberi ve özel tarihleri gösteren bir proje....güzeldi çalışmalar,sizede başarılar hocam

Taş yeşermez gelmiş de olsa nevbahar,                 Toprak ol da bak ne güller açar...                         Taş gibiydin,çok gönül yıktın yeter,                      Toprak ol da üstünde hoş güller biter.                   MEVLANA
gunesbalik
Uzman Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2011, 17:48:36 »

İyi akşamlar hocalarım..yarışmaya katılayı planlıyoruz ne tür konular ilgi çekiyor ve zorlu bir süreç mi fikir verirseniz sevinirim..
gürsel
VIP Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2011, 20:00:48 »

2010-2011 döneminde Enerji Verimliliği konusunda katıldım.İlk kez olmanın acemiliğiyle  bazı verileri atlamışız ama final grubuna kalıp projemizi savunduk.Sonuç 216 proje içinde 4.olarak Mansiyon ödülüne layık görüldük.Ocak 2012 de 3Enerji Forumunda ödüllerimizi almak üzere Ankara'ya davet edildik.

Şimdi yeni bir proje hazırlığına başladım.Bu sefer sosyal içerikli bir proje düşünüyorum.

EĞİTİMDİR Kİ BİR ULUSU YA ÖZGÜR,BAĞIMSIZ ONURLU YÜKSEK BİR TOPLULUK BİÇİMİNDE YAŞATIR YA DA BİR ULUSU TUTSAKLIK VE YOKSULLUĞA GÖTÜRÜR.
ÇÜNKÜ ; "KAYNAŞMIŞ BİR MİLLETHALİNE GELMENİN ,ÇAĞDAŞLAŞMANIN,KALKINMANIN ,HÜR VE DEMOKRATİK BİR TOPLUM OLABİLMENİN EN ETKİLİ ARACI EĞİTİMDİR " 16 TEMMUZ 1921 ANKARA
M.KEMAL ATATÜRK

BURSA NİLÜFER ALİ KARASU ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2011, 21:58:11 »

2010-2011 döneminde Enerji Verimliliği konusunda katıldım.İlk kez olmanın acemiliğiyle  bazı verileri atlamışız ama final grubuna kalıp projemizi savunduk.Sonuç 216 proje içinde 4.olarak Mansiyon ödülüne layık görüldük.Ocak 2012 de 3Enerji Forumunda ödüllerimizi almak üzere Ankara'ya davet edildik.

Şimdi yeni bir proje hazırlığına başladım.Bu sefer sosyal içerikli bir proje düşünüyorum.

TEBRİK EDİYOR VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM HOCAM...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
gunesbalik
Uzman Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2011, 18:16:31 »

Tebrik ederim hocam.Coğrafya,yer bilimleri kapsamında yer almış ve çok uç projeler var.Umarım bunları gerçekten öğrnciler yapıyordur.kimseyi suçlamak için demiyorum ama bana biraz ilginç geldi.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic