Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Nedir bu 16.madde bilmecesi...?  (Okunma Sayısı 1733 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
zaloglu
Sürekli Üye

Performans: 21
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 18 Şubat 2009, 20:39:05 »

2005 de anadolu öğretmen lisesine atamam yapıldı 2008 de yargı kararı ile atamam iptal edildi...2008 haziranında sınava girdim yeterli puan aldım ama  gene olmadı...(mülakata çağrılmadım) dün itibarıyla meb tekrardan başvuru almaya başladı bir hevesle geçtim netin başına ammmmmaaa...bu seferde 16.madde engeline takıldım...hevesim kursağımda kaldı...nedir bu meb'de ki...bana olan kıllık...acaba...?atamamın iptal edildiği okulda benden boşalan kadro halen boooşşşşş.....dışardan görevlendirmeyle götürmeye çalışıyorlar...meb'in ne yapmaya çalıştığını anlayan varsa şayet lütfen bana da anlatsın.....

Metin KALPAK Zile Fen Lisesi-Coğrafya Öğretmeni
western22
VIP Üye

Performans: 151
Çevrimdışı Çevrimdışı

S.TELLİOĞLU Mersin Akdeniz Anadolu İmam Hatip L.

« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2009, 20:46:16 »

hocam atama kılavuzundaki 16.madde olabilir(tabi varsa).inşallah arzu ettiğiniz gibi bir okulda çalışırsınız.Ben de çok şey umut etmiştim anadolu lisesine geçerken.ama bulunduğum okul eml olduğundan (ATL;TL;EML) henüz fark göremedim.o yüzden hakkınızda hayırlısı olmasını dilerim...

Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic