Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Çalıştığınız yerlerde yaşadığınız fiziksel çevreyle ilgili zorluklar  (Okunma Sayısı 3341 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ferhatca80
Uzman Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Balıkesir

Site
« : 15 Mayıs 2008, 20:45:46 »

öğretim üyesi bir arkadaşım öğretmenlerin çalıştıkları yerlerin fiziki coğrafyasına uyumda yaşadıkları zorluklarla ilgili bir çalışma yapıyor. kendisine bu konuda yardımcı olabilmek için sizlerin de çalıştığınız yerlerde yaşadığınız sorunlarla ilgili örnekler vermenizi rica ediyorum. örneğin ulaşımla ilgili ya da iklimle ilgili sizin ya da yakınınızın başından geçen olaylar. mesela ben erzurumda çalışırken kar yağışından dolayı yolda 6-7 saat mahsur kalmıştım
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2008, 21:42:52 »

Yıllar önce bir köyde vekil öğretmenlik yaptığım dönemde köye ulaşa bilmek için yaklaşık 2-3 saat yürüyordum.
muhammed_12
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2008, 03:54:26 »

Yıllar önce bir köyde vekil öğretmenlik yaptığım dönemde köye ulaşa bilmek için yaklaşık 2-3 saat yürüyordum.
Hocam buda eğitimin fedakarlığı sizin gibiler oldukça merak etmen öğrenciler yani bizler sizin yapmış olduğunuz hizmetleri daha güzel yerlere getireceğiz.

Evet Smf yi Seviyorum ama Cografya daha güzel   Forum kuralları her zaman Öndedir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic