Anket
Soru: 1 Temmuz Çarşamba saat :17.00 İstanbul Buluşması için en uygun mekan hangisi?
Avrupa yakasında Cankurtaran Ö.E - 10 (58.8%)
Anadolu yakasında Sabancı Ö.E. - 7 (41.2%)
Toplam oy: 0

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Cografya.Biz İSTANBUL Buluşması  (Okunma Sayısı 6289 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« : 24 Haziran 2009, 18:09:21 »

Selamlar..
Dönem ortasında birkaç arkadaşla cografya.biz ailesinin İstanbul buluşmasını konuşmuştuk.
Sanırım şu anda herkes görev yerinde ve en uygun zaman geldi. Tanışma, sohbet ve bir yemek.
Önerim:
1 Temmuz Çarşamba saat :17.00
Yer : Avrupa yakasında Cankurtaran Ö.E
        Anadolu yakasında Sabancı Ö.E.
Katılımcıların çoğunluğuna göre birisi tercih edilebilir..

Bunun için arkadaşlardan ricam, tarih ve saat kesin olsun.
Katılabilme durumuna göre, katılıp katılmayacaklarını ve  yer seçeneklerini bildirebilirlerse sevinirim.. Bugün ayın 24 ü. 29 Haziran akşamına kadar durumu belirleyip 30 haziranda sonuçlandıralım.
Ayrıca katılmak isteyen arkadaşlara belirlenecek yer özel mesaj yada gönderirlerse e-postalarına da bildirilecektir..
Görüşmek üzere...

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
DOGU-ATES
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2009, 22:09:50 »

Değerli Kemal hocam
Ben senin olduğun her yerde olmak ve senin gibi bir eğitimci ile her zaman vakit geçirmek feyz almak isterim. Hele de yer İstanbul'sa... Bu sene ailevi sebeplerden dolayı yerimden hareket edemiyorum. Ama tüm arkadaşlara önerim bu ülkede Kemal Akalın gibi duruşuyla, beyefendiliğiyle, olaylara yaklaşım tarzıyla dört dörtlük eğitimcilerin olduğunu hele de bunun coğrafyacı olduğunu görmeleri için gelmelerini öneririm.
Ankarada bir araya geldiğimizde ne kadar keyifli zaman geçirmiştik. İstanbulda da en az o kadar güzel geçeceğinden eminim. En azından orda olsam İstanbulun jeomorfolojisine dair de sana anlatacak çok şeyim olurdu:)SmileySmiley.
Senden tek ricam benim içinde bir Türk kahvesi içmen... Sizlere bol şanslar güzel sohbetler diliyorum.
Umarım bundan sonraki sohbetlerinizde ben de aranızda olurum...
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2009, 04:57:46 »

Kemal Abi;

Böyle bir organizasyon düzenlediğin için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Adıyaman'ın uzaklığından ziyade benim için tatilin olmadığını ve okulların kapanmasıyla iş yükümün fazlalaşmasından dolayı 8-5 mesai yapıyor olmam benim bu programa katılmama engel oluyor. Bunu ifade etmenin bile beni ne kadar üzdüğünü siz ve değerli katılımcı arkadaşlarımın bilmelerini isterim.

Şahsım adına katılacak tüm arkdaşlardan katılamıyor olmamdan dolayı özür diliyor, güzel bir program olacağına can-ı gönülden inanıyorum.

Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2009, 06:49:32 »

o tarihlerde İstanbul'da olacağım Kemal hocam. eğer ayarlayabilirsem mutlaka gelmeye çalışacağım...
Ankara buluşmasından çok keyif almıştık...
sevgiler...

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2009, 07:05:47 »

hocam buluşmak görüşmek iyide tarih olmamış bence bu hafta sonu olsaydı daha iyiyidi okullarda sınav olmayınca tatilde erken başlıyo

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
albedo
Genel Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2009, 21:09:24 »

Doğu hocam, övgü dolu sözlerine teşekkür ederim.. Sizlerle olmak ta çok keyif vericiydi inan Beypazarı ve Ankara'da.Sadece bu sefer değil her zaman İstanbula bekleriz..
Sami Hocam sizin de burada bulunmayı isteyebileceğinizi tahmin ediyorum. Bir başka sefere umarım..
Yeliz hocam, mutlaka görüşelim..
ahmetselim hocam, bundan başka tarih ne yazıkki olmadı.Biraz geç kaldık organizasyon için belki ama yine de bir başlangıçtır.Dediğiniz gibi tatil nedeniyle hafta sonu daha zor olurdu diye düşünüyorum..

Hem zaten pek te rağbet yok galiba.. Ama her ne olursa olsun 2-3 kişi de olsa 20 haziranda belirleyeceğimiz yerde olucaz:)

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
albedo
Genel Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #6 : 26 Haziran 2009, 16:54:25 »

Oylamaya katılan arkadaşlar var, acaba onlar katılacak mı yoksa gönüllerinden geçen yeri mi işaretliyorlar?

maviyesil
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 26 Haziran 2009, 16:59:00 »

Hocam benim için her iki yer de uygun ama Cankurtaran Ö.Evini işaretledim. Sanaldan tanıdığımız arkadaşlarla bir arada olmak güzel olacak..
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #8 : 26 Haziran 2009, 18:49:58 »

sevgili dogu bu yaz ankaraya mutlaka geleceğim . görüşmek üzere. telefonunu birara bana ulaştırırsan n sevinirim .

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #9 : 26 Haziran 2009, 18:51:02 »

bu  arada ben zaten İstanbul doğma büyüme biriyim. gelmeyi çok istiyorum ama hiç bir şey kesin değil

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
albedo
Genel Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #10 : 26 Haziran 2009, 18:52:17 »

Muharrem hocam, mutlaka sizi de bekliyoruz:)

granit
Yeni üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 26 Haziran 2009, 18:53:40 »

offfya herkes buluşuyo ablam duymasın kesin oda katılır:D:D:D:D:D:D:D:bnde inek gibi ygs ye çalışacağım....:S:S:S:S:S:

Tanrı affeder, bazen insanlar da, fakat doğa hiçbir şeyi affetmez
albedo
Genel Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #12 : 26 Haziran 2009, 19:14:22 »

offfya herkes buluşuyo ablam duymasın kesin oda katılır:D:D:D:D:D:D:D:bnde inek gibi ygs ye çalışacağım....:S:S:S:S:S:
Bence sen de çalışmana biraz ara verip katılabilirsin..

arsimela
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 27 Haziran 2009, 07:10:56 »

Kemal hocam cankurtaran öğretmen evinde olursa toplantıya katılacağım ama sabancı öğretmen evinde olursa katılamayacağım. görüşmek dileğiyle nesli
Erdal Taşlıçukur
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

beypazarı-ankara

« Yanıtla #14 : 27 Haziran 2009, 14:48:11 »

doğu hocamın kemal hocam hakkındaki görüşlerine katılıyorum. bu buluşmada bulunmayı çok istememe rağmen doğu hocamla aynı gerekçelerle ben de yerimden kımıldayamıyorum. ama fırsat bulup gelebilirseniz beypazarında ağırlamak isterim sizleri.

BENÇOKAYRILIKLARGÖRDÜM
OYÜZDENBİTİŞİKYAZIYORUM
"HERŞEYİ"
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic