Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bakanlık Müfettişleri - Teftiş  (Okunma Sayısı 4145 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
afelll
Sürekli Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 30 Eylül 2009, 21:10:04 »

Değerli arkadaşlar önümüzdeki hafta bakanllık müfettişleri oklumuza teftişe geliyor. Daha önce böyle bir teftiş geçiren arkadaşlar acaba nelere dikkat etmemiz gerektiğini, bizden hangi belgeleri isteyecekleri konusunda yardımcı olabilirler mi... teşekkürler...
deni04
Uzman Üye

Performans: 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2009, 21:21:19 »

Sayın hocam genel denetim ise okulda kalacakları süre daha fazla olacaktır.Yıllık planlar özelikle kazanımlar üzerinde duruluyor zümrelere dikkat edilmekle beraber alınan kararlara ve uygulanmasına önem veriliyor.Geçen yıldan sınıf defterleri,yıllık planlar ve ders kesim raporları arasında çapraz sorgu yapılıyor.Dönem başı olduğu için yıllık plan ve zümrenize önem vermişseniz sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Coğrafyacının çevresi evrenin bütünüdür!!!!
mehmetbulut
Sürekli Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2009, 09:27:22 »

sayın hacam bakanlık müfettişleri bu hafta bizim okulda özellikle yıllık planlardaki özel gün ve haftaların yazılmamasını istiyorlar ayrıca zümerde alınaı kararların uygulanıp uygulanmadığına bakıyor.Birde kaç yazılı ve kaç sözlü yapılacaksa onun mutlaka yazılması gerekiyor
tamerkaya
Deneyimli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2009, 15:21:49 »

biz de geçen sene teftiş geçirdik. Arkadaşların dediği gibi zümrelere dikkat ediyorlar daha çok. 1 ders saatini sınıfta geçirdi. ayrıca derste materyal- harita kullanımına dikkat ettiğini sezinledim.  çok saygılı ve seviyeli bir teftişti bunu da belirtmeliyim...
andaci
Uzman Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2009, 15:58:17 »

Yıllık planlarda Atatürkçülük konularına ayrıca bir ders ayrılmamasını,diğer zümrelerle işbirliğinde,hangi konularda nasıl işbirliği yapıldığının açıkça belirtilmesini istediler.

Pozitif bilimlere önem vermeyen toplumlar,geri kalmaya mahkumdur.
z.net
VIP Üye

Performans: 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2009, 16:30:39 »

bizde bugün bu konu ile ilgili toplantı yaptık, müdür bey uyardı haftaya gelecekler kendinizi hazırlayın dedi ve şu listeyi verdi eksiksiz ve dikkatlice hazırlayın diye:
Zümre
Yıllık planlar
Şube öğretmenler kurulu toplantı tutanağı
kulüp yıllık planı
rehberlik yıllıkplanı
rehberlik dosyası
günlük planlar
okul aile birliği toplantı tutanağı (benim için geçerşi)

ilk defa teftiş geçireceğim ve heyecanlıyım....
pervomayskaya
Uzman Üye

Performans: 33
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2009, 16:42:20 »

Bütün illeri dolaşıyorlar sanırım. Sadece genel bir kontrol olacağını düşünüyorum. Aslında  Sınıflarımızı da ziyaret etseler sevinirim. Bu şekilde eksiklerimizi de görme imkanımız olur.
SİNOPLU
Uzman Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2009, 17:31:49 »

Bizim okula Eylül sınavları döneminde geldiler.2008-2009 eğitim-öğretim yılında yapmış olduğumuz sınav kağıtlarını,not defterlerini,yıllık planları ve zümreleri incelediler.
murat_ucak
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2009, 18:17:17 »

Arkadaşlar yazılı sorularına bakıyorlar.Cevap anahtarını puanlama yapılmış mı yapılmamış mı diye.Geçen seneye ait dönem ödevi varsa onuda isterler.
halil09
Üye
**

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2009, 17:48:56 »

sınavların değerlendirilme şekli,ürün dosyasını da istiyorlarmış...
alsa34
Üye
**

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2009, 18:52:18 »

Zümre toplantıları, yıllık ödev alan öğrenciler listesi, ortak yazılılar, eğitici kulüp dosyaları, rehberlik çalışmaları, okulun ÖSS coğrafya dersindeki başarı yüzdeleri, yazılı değerlendirme formu...geçen yıl aralık ayında bizden bunları istediler.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic