Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Meslek Lisesi Coğrafya 12 1 Saatlik Plan-Yardım  (Okunma Sayısı 3294 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
b.ozcan35
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Eylül 2010, 23:41:15 »

Arkadaşlar  meslek lisesinde yeni başladım. bazı 12. sınıflarda 1 saatlik  bazılarında ise iki saatlik seçmeli coğrafya dersi var, bu dersler için yıllık plan nasıl olmalı nereden bulabilirim. özellikle 1 saatlik için. acil yardım.  teşekkürler.
cumhuriyet88
Üye
**

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2010, 14:30:53 »

Arkadaşlar 12.sınıf dil sınıfı için 3 saatlik seçmeli coğrafya planı nereden bulabilirim.teşekkürler
pardus
Sürekli Üye

Performans: 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2010, 20:44:10 »

Arkadaşlar  meslek lisesinde yeni başladım. bazı 12. sınıflarda 1 saatlik  bazılarında ise iki saatlik seçmeli coğrafya dersi var, bu dersler için yıllık plan nasıl olmalı nereden bulabilirim. özellikle 1 saatlik için. acil yardım.  teşekkürler.
Arkadaşlar 12.sınıf dil sınıfı için 3 saatlik seçmeli coğrafya planı nereden bulabilirim.teşekkürler
aşağıdaki linkte 12.sınıflar için hazırladığım 1-2-3-4 saatlik formatlarda yıllık plan mevcuttur işinize yararsa kullanabilirsiniz
not:Müfredat programında 1 ve 3 saatlik dersler için kazanım belirlenmemiştir o yüzden 1 saatlik ders için 2 saatlik seçmeli olan, 3 saatlik ders için de 4 saatlik zorunlu olan planın uyarlaması yapılmıştır 3 saatlik ders için zümre kararı alarak bazı konuları çıkarabilirsiniz ama kazanımları değiştirmeden tabi)
http://www.4shared.com/file/ArA1flNR/12_3_ve_4_saatlik_planlar.html

ZİNDAN İKİ HECE MEHMED'İM LAFTA
BABA KATİLİ İLE BABAN BİR SAFTA
BİR DE GERİ ADAM BOYNUNDA YAFTA
HALİMİ DÜŞÜNÜP YANMA MEHMED'İM
KAVUŞMAK MI.. BELKİ...DAHA ÖLMEDİM
cemre.
Sürekli Üye

Performans: 29
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2010, 09:41:17 »

11. sınıflarda 3 saatlik coğrafya dersi içinde aynı yöntemi uygulayabilir miyiz? Yani 4 saatlik planı değiştirmeden 3 saatlik olarak kullanabiliriz değil mi?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic