Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dünya Atlası (51 MB)  (Okunma Sayısı 3585 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kor_tv
VIP Üye

Performans: 108
Çevrimdışı Çevrimdışı

Koray KOR

Site
« : 10 Mart 2012, 10:44:35 »

Dünya Atlası 2010
432 sayfa | Yayınevi: Dorling Kindersley Yayıncılık Ltd; 4. Gözden geçirilmiş basım edition (1 Mart 2010) | Dil: İngilizce | boyutu 51Mb | PDF

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmez isen, ya nice okumaktır. (Yunus Emre)
svc84
Uzman Üye

Performans: 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yüksel Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur.

« Yanıtla #1 : 11 Mart 2012, 23:29:43 »

hocam şuan indiriyorum. çok güzel bir çalışmaya benziyor. teşekkür ederiz.
kor_tv
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Koray KOR

Site
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2012, 23:58:20 »

hocam şuan indiriyorum. çok güzel bir çalışmaya benziyor. teşekkür ederiz.
hocam çalışma pdf formatında olduğun için verimli bir şekilde kullanmak isterseniz bu pdf programlarında word gibi sayfayı tek tek değilde yan yana gösterebilen bir seçenek mevcut onu tıklayın. çünkü atlasta bazı haritalar iki sayfaya eşit paylaştırılmış. gözlemlemeniz daha rahat olur.

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmez isen, ya nice okumaktır. (Yunus Emre)
mustafaali
VIP Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 18 Mart 2012, 10:29:48 »

Hocam indiremedik.Zaman aşımı diyor.Yenilerseniz memnun oluruz
kor_tv
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Koray KOR

Site
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2012, 10:34:56 »

link çalışıyor sayın hocam. dosya da yüklü. farklı bir internet tarayıcıya adresi yapıştırın bakalım olacak mı? (firefox-crohm-explorer) zaten bunlardan birini kullanıyorsunuzdur mutlaka. o da olmaz ise modemin fişini çekip yeniden takabilirsiniz. belki iş görür.

dreamer99
VIP Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 18 Mart 2012, 19:23:10 »

link çalışıyor sayın hocam. dosya da yüklü. farklı bir internet tarayıcıya adresi yapıştırın bakalım olacak mı? (firefox-crohm-explorer) zaten bunlardan birini kullanıyorsunuzdur mutlaka. o da olmaz ise modemin fişini çekip yeniden takabilirsiniz. belki iş görür.
koray hocam öncelikle sizi tekrar sitede görmek sevindirici. askerliği de aradan çıkardınız hayırlısıyla. özverili paylaşımlarınızla cografya.biz e renk katmaya devam ediyorsunuz. ancak bu dosyayı ben de indiremedim hocam. sitenin hızı çok düşük ( 8 kb/ sn).  ayrıca dosya boyutu 37,5 MB sanırım. farklı bir paylaşım adresi verebilirseniz sevinirim. esenlikle...

DEÜ
hasanoğlan
VIP Üye

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 18 Mart 2012, 20:39:10 »

Demek ki ben şanslıyım.Saniyede 12 KB ile indiriyorum.52 dakikada inecek görünüyor.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür,
Ve bir orman gibi kardeşçesine
kor_tv
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Koray KOR

Site
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2012, 21:23:46 »

koray hocam öncelikle sizi tekrar sitede görmek sevindirici. askerliği de aradan çıkardınız hayırlısıyla. özverili paylaşımlarınızla cografya.biz e renk katmaya devam ediyorsunuz. ancak bu dosyayı ben de indiremedim hocam. sitenin hızı çok düşük ( 8 kb/ sn).  ayrıca dosya boyutu 37,5 MB sanırım. farklı bir paylaşım adresi verebilirseniz sevinirim. esenlikle...
     Demek ki ben şanslıyım.Saniyede 12 KB ile indiriyorum.52 dakikada inecek görünüyor.
Çok teşekkür ederim hocam sağolun. İndirme adresini değiştirdim. Şimdi daha sağlıklı indirebilirsiniz. Sevgiyle kalın...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic