Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anadolu liselerine öğretmen alımı (balıkesir)  (Okunma Sayısı 13897 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ferhatca80
Uzman Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Balıkesir

Site
« : 12 Aralık 2009, 14:04:31 »

başvurabilen arkadaşlar balıkesirde hangi okulların açık göründüğünü yazabilir mi?
nisa2696
VIP Üye

Performans: 90
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2009, 14:07:54 »

arkadaşlar eğer başvurabiliyorsanız sivastaki açık okulları da söylermisiniz...

Ve yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık!
Ve toprağın rüyaya yılan gibi girişi.
Sana da Monna Rosa, taş bebeği bıraktık.
Ellerinde kılçıklı balıkların bir dişi.
Senin hatıran gibi büyük, yeni, karanlık;
Senin hatıran kadar Allah ve şeytan işi...
Ve yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık!
sel
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2009, 08:23:22 »

arkadaşlar izmirdeki açık okullarıda yazabilirmisiniz
ataol
VIP Üye

Performans: 46
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2009, 20:26:05 »

ferhatca80 arkadaşım açılan okullar
merkez imam hatip okulu
Burhaniye imam hatip lisesi
Gönen turizm ve otelcilik lisesi
Gönen Ömer Seyfettin lisesi (Anadolu)
Bigadiç Anadolu Lİsesi
Edremit Anadolu Lisesi
Edremit Anadolu Öğretmen Lisesi
2008 sınav kazanan ve tercih yapacak öğretmenlerimdende  Balıkesirde nereler çıktığınıda ben 18 'inde rica edeceğim
:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2009, 20:35:27 »

açık olan birçok okul Milli eğitim müdürlükleri tarafından personel genel müdürlüğüne iletilmiyor. bulunduğm okulda açık görünmesien rağmen milli eğitim personel genel müdürlüğüne bildirmediği için başvuramıyorum.

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
ferhatca80
Uzman Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Balıkesir

Site
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2009, 15:25:07 »

ilgin için teşekkürler ataol. bu arada iyi okullar açılmış. başvuranlara bol şans..
zere
Uzman Üye

Performans: 43
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar

« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2009, 23:09:57 »

Başvuru ile ilgili açılmış bir sayfa varmı.
ataol
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 18 Aralık 2009, 08:41:05 »

2008 yılında Anadolu lisesi sınava giripte kazanan arkadaşlar nereler açıldığını lütfen paylaşalım sanırsam henüz buton açılmadı
SİNOPLU
Uzman Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2009, 11:42:48 »

Bu durumda 27 Aralıkta yapılacak olan sınavın pek bir anlamı kalmadı sanırım.2008 yılında sınava girip kazananlar zaten boş kadroları dolduracak,mademki böyle bir uygulama yapılacaktı sınav açmanın ne gereği vardı diye düşünüyorum.
adnankocabuga
VIP Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sungurbey Anadolu Lisesi-ADANA

« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2009, 16:15:08 »

bakanlık hangi işi doğru yaptı ki? son 7 yılda milli eğitim bakanlığna açılan dava sayısı cumhuriyet tarihindeki toplam dava sayısından daha fazla olmuştur,kesin.

Coğrafya;yeryüzünün kullanım kılavuzudur.
tunctunc
Uzman Üye

Performans: 115
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2009, 19:17:13 »

Bu durumda 27 Aralıkta yapılacak olan sınavın pek bir anlamı kalmadı sanırım.2008 yılında sınava girip kazananlar zaten boş kadroları dolduracak,mademki böyle bir uygulama yapılacaktı sınav açmanın ne gereği vardı diye düşünüyorum.
Çok ama çok saçma oldu gerçekten..
Sınava gireceğim ama bu haberden sonra insanda hiç şevk kalmıyor ki Sad(

Ben Mevlana değilim, adam ol öyle gel....
arzuhan2
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 18 Aralık 2009, 21:55:31 »

arkadaşlar sizce haksızlık degil mi? yıllar önce fen yada anadolu lisesinde çalışmış arkadaşlara tekrar hak tanınması. bizim dönemde mezun olan arkadaşların bir kısmı sın av kazanmadan dogrudan atandı anadolu liselerine .bizde boş kontenjan var diye çalışıyoruz sınava bir hafta kala boş olan yerler dolduruluyor. daha önce çalıştıgı ilde ögretmen lisesinde çalıştıgı için yıllar sonra fen liselerine tayin hakkı tanınıyor.o zaman sınav yapmanın ne geregi var.
tunctunc
Uzman Üye

Performans: 115
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 18 Aralık 2009, 21:59:53 »

arkadaşlar sizce haksızlık degil mi? yıllar önce fen yada anadolu lisesinde çalışmış arkadaşlara tekrar hak tanınması. bizim dönemde mezun olan arkadaşların bir kısmı sın av kazanmadan dogrudan atandı anadolu liselerine .bizde boş kontenjan var diye çalışıyoruz sınava bir hafta kala boş olan yerler dolduruluyor. daha önce çalıştıgı ilde ögretmen lisesinde çalıştıgı için yıllar sonra fen liselerine tayin hakkı tanınıyor.o zaman sınav yapmanın ne geregi var.
Aynen katılıyorum...

Ben Mevlana değilim, adam ol öyle gel....
Yesevi
VIP Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

Eski kullanıcı adı "melihakar"

« Yanıtla #13 : 19 Aralık 2009, 00:12:01 »

Neden haksızlık olsun sayın Hocam!

Kendimden örnek vereyim ..Geçen yaz  ben bir Anadolu meslek lisesini 2. tercihime yazmıştım...Ancak aradan 15 gün geçtikten sonra tercihlerimde okul adının meslek lisesi olarak değiştirildiğini gördüm..İl MEM e telefon açtığımda okulda coğrafya  anadolu kadrosunun olmadığını, düz kadronun açık olduğunu belirttiler..Ama ben burasını anadolu kadrosu sanarak yazmıştım dediğim de birde üzerine azarlar gibi hocam araştırmanız lazımdı gibi polemikler yaşadık. İptal dilekçesi verin dediler ..Neyse iptal için dilekçe verdik ve iptalde etmişlerdi(internetteki tercih listesinden kaldırılmıştı)..Ama nasıl olduysa yaz tatilinde Ankara'da iken bir telefon geldi ve beni iptal ettirdiğim meslek lisesine coğrafya öğretmeni olarak atadılar ve benim sınavla kazandığım Anadolu kadrom bir nevi uçuruldu..(Mahkemeye versen bin türlü vermesen bin türlü.)..Uğraşmadık mahkemelerle Hayırlısı olsun dedik...Şu anda Meslek Lisesinde  derslere devam ediyorum..Şimdi ise  bir Anadolu Lisesine atandım çok şükür..Sayın Hocam bunun neresinde bir adaletsizlik var? Asıl şimdi adalet yerini bulmadı mı  sorarım size?..Kalın selamatle..

Tarihi yağmaladı üç-beş düzine talihsiz...
Değerler alt-üst oldu, mukaddesat sahipsiz!...
ataol
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2009, 11:29:55 »

Kesinlikle haksızlıkdeğil sayın hocalarım ben 5.5 yıl anadoulu lisesinde çalıştım VE Bir takım nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım(O şartları da oluşturan ben değildim bizzat  MEB İDİ ve beni ayrılmaya bir nevi zorladılar) o okularuın yapısını işleyişini bilen olarak BU 2006 Yılı yönetmeliğinde de bize bu hak verilmişti 1999 yılı yönetmeliğinde bize bu hak verilmişti bu bizim hakkımız sizin nasıl sınava girerek hakkınız oluyorsa geçmişten gelen hakkımızın şimdi tartışılması mantıkısız sizınkide hak bizimkide hak  ve MESLEKTE KIDEM ESASINIDA LÜTFEN unutmayalım
Peki bu kadar konuştunuz sayın hocam atama başvurusu yaptınızmı diyeceksiniz çok güzel liseler olmasına rağmen özel nedenlerden dolayı (istediğim ilçede açılmayan 6-7 yakın anadolu lisesi gibi)
başvuramadım HAKKIMIZ BAKİİ İNŞALLAH SENELERE (Yönetmeliğe göre......)
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic