Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkiye'de tarım, gıda, orman ve çevre bilimleri vb... ile ilgili bir site  (Okunma Sayısı 1555 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
doğaege
VIP Üye

Performans: 214
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Ekim 2009, 16:56:05 »

derslerde kullanabileceğimiz yüksek çözünürükte fotoğraf vb... 'nin bulunduğu bir site.
ben de yeni buldum. aşağıda kısa bir açıklama var. ilgilenenlere...

"Türkiye Tarımsal Öğrenme Nesneleri Deposu (TürkÖnde) tarımsal eğitim-öğretim kuruluşları, özel ve kamu kesim kurum ve kuruluşları ile işbirliği içinde Türkiye'de öğrenme nesneleri için bir altyapı geliştirmek amacında olan bir eğitim destek ve içerik sistemidir. Sistem, Türkiye'de eğitim-öğretim ve yayım ile ilgili olarak üretilen öğrenme materyalini uluslararası kabul görmüş öğrenme teknolojisi standartlarına göre üst verileriyle tanıtmak, ilgili donanım ve yazılım unsurlarını sağlayarak yaygınlaştırmak ve yayınlamak prensibiyle çalışmaktadır. Gelecekte öğretim teknolojisi ve araçlarını da geliştirmek ve dağıtmak amacında olan TürkÖnde, Türkiye'de tarım, gıda, orman ve çevre bilimleri ve ilgili disiplinlerin eğitim-öğretim materyaline ulaşmak ve kullanmak isteyenlere ortak platform sağlayacaktır."

http://turkonde.cukurova.edu.tr/default.aspx
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic