Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkiye Tanıtım(süper)  (Okunma Sayısı 2840 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Eylül 2008, 01:58:15 »

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi ve güzel Türkiye tanıtımı.yaklaşık olarak 10 dk süren  tanıtım özenle seçilmiş resim ve altlarındaki yazılarla anlatılmış olmasının yanında güzel müziklerlede süslenmesi sunuyu ilgi çekici yapmış.yanlız download yapamıyoruz sanırım.(eğer yapan olursa haber verirse sevinirim)iyi seyirler...                http://www.goldenhorn-rotary.com/ercu/ERCU_FLASH_tur.html                 

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
Mustafa NAZ
Genel Moderator

Performans: 1921
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2008, 07:09:44 »

Paylaşım için teşekkürler.Arkadaşlar sunumu sonuna kadar izlerseniz indirme linki son sayfada.
Yada buradan indirebilirsiniz.http://rapidshare.com/files/142500981/TURKEY_FACTS.zip.html

Tarsus Cengiz Topel Anadolu Lisesi
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2008, 07:52:30 »

Paylaşım için teşekkürler.Mustafa hocam size de teşekkürler...
hemen indirmeye başlıyorum.

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
ali_2641
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2008, 10:16:26 »

Paylaşım için teşekkürler.Arkadaşlar sunumu sonuna kadar izlerseniz indirme linki son sayfada.
Yada buradan indirebilirsiniz.http://rapidshare.com/files/142500981/TURKEY_FACTS.zip.html
hocam sonuna kadar izledim ama saat sabahın 5 i olunca gözden kaçmış sanırım çok teşekkürler...

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
serkandemir
Uzman Üye

Performans: 49
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2008, 11:45:12 »

Tanıtımın yapıldığı kulüp ile ilgili farklı duyumlarımız var ama paylaşım için tşklerr.

Söyle yaşadığın şehir güzelse kıymetini bilsin,yaşadığın şehir güzelse sebebi sensin..
ali_2641
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2008, 12:02:31 »

evet bende duydum ancak önemli olan böyle güzel bir şeye imza atmak yoksa bu paylaşımı buraya taşıyarak birilerinin reklamını tanıtımını yapmak değildir niyetimiz...ama yiğidi öldürün hakkını verin lütfen özenerek bir iş yapmışlar...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic