Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ankarada Ödemede sorun çıkaran ve Paranın üstüne yatan Dershaneler  (Okunma Sayısı 14222 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
preinter
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 15 Nisan 2011, 09:22:52 »

Arkadaşlar bildiklerimizi paylaşabilirsek hepimiz için hayırlı olur: Ben birkaçtane yazıyorum.

*İnka+İn Dershanesi: Ankara Cebecide bir dershane ve fotokopiciye bile borcu var. kantin, kapıcı filan hepsi isyanda.

*Ankara Dershanesi: Sedat Sİmavi sokakta Asım Çank adında bir adam. Berabe çalıştığım üç hocada bu adamdan kazazede olmuş. Hem ucuz çalıştırmaya çalışıyor  hem de paranın üstüne yatıyor.

*Akademi dergisi dershaneleri Balgat: Parayı zamanında alamıyorsunuz. Ucuz çalıştırma merakı var. Benim 10 günümün üstüne yattı.

ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2011, 15:11:49 »

hocam iyi güzelde burası yerimi
 şimdi bunları yazmanın

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
bulentsuh
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2011, 08:54:19 »

burası tam yeri emek hırsızlığı yapan birileri varsa ona göre herkes önlemini alsın
cepni85
Deneyimli Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2011, 15:10:45 »

Ahmet selim hocam bence de bunu yeri.Böyle emek hırsızları ifşa edilmeli.
aaydın
Uzman Üye

Performans: 34
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2011, 15:13:20 »

kesinlikle burası tam yeri hocam. arkadaşlar kurumlar hakkında bilgi sahibi olsun. aylarca çalışıyorsun yıllarca süründürülüyorsun. ben istanbulda 2004 yılında 450 milyonumu alalamadım hala alamıyorum gerçi bir tas su içtim üstüne çünkü dersane kapandı. o zamanın 450 milyonu şu an en az 2000 tl eder. bence bu utanmazları bu gibi sitelerde afişe edelim de belki nette kendi rezilliklerini görürler de dikkat ederler
TUĞŞAT
Üye
**

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2011, 16:35:44 »

BENCEDE BURASI TAM YERİİİ... HEM ÇALISAN ARKADAŞLARIN HEM  DE TOPLUMUN UYARILARAK , EMEĞİN DEĞERİNİ SÖMÜRENLERİN İFŞAA EDİLMESİ GEREKLİİ..
HAKB
Uzman Üye

Performans: 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2011, 19:50:32 »

böyle bir konuyu açtığınız için teşekkürler keşke tüm iller katılsa da anlaşmak isteyen arkadaşlar buraya bakıp kararlarını verseler
kor_tv55
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2011, 19:57:44 »

aslında iller bazında öğretmenler için dershane güvenirliliği üzerine anket yapılabilir bu ankette oy verenler ayrıca tecrübelerini de aktarıp bir veri bankası oluşturabilirler...
kadimi
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2011, 20:06:13 »

ben de geçen sene İstanbul'da bir dersanade çalışmıştım.750 lira alacağım kaldı.Kadroya geçince üstüne düşmedim ,zaten düşseydim de değişen birşey olmayacaktı.Bence de burası tam yeri.Sömürünün afişe olması elzemdir.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2011, 21:04:02 »

Beni bitirdiler arkadaşlar Allah sizleri düşürmesin. Dersanecilerin eline... Hele de yayıncıların eline..

dondurmacı
Moderator

Performans: 396
Çevrimdışı Çevrimdışı

.~.Murat BAKIT.~.

« Yanıtla #10 : 16 Nisan 2011, 21:24:21 »

Beni bitirdiler arkadaşlar Allah sizleri düşürmesin. Dersanecilerin eline... Hele de yayıncıların eline..

Doğu ATEŞ bunu diyorsa, vardır bir bildiği.

C O Ğ R A F Y A    V A T A N    S E V G İ S İ D İ R ...

kor_tv55
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 16 Nisan 2011, 21:41:17 »

hocam güvenilir olanları hangileri? büyük dershaneler ne durumda mesela?
cumhurabay
cumhurabay
VIP Üye

Performans: 225
Çevrimdışı Çevrimdışı

yaşadığımız her şeyde izi olan bilimciyiz.

Site
« Yanıtla #12 : 16 Nisan 2011, 21:42:19 »

benim de geçmişte alacağımın kaldığı dersaneler olmuştur. ilk ay maaşınız gecikiyorsa, 2. ayda gecikme devam ediyorsa dersaneyi bırakmanızın doğru karar olacağını düşünüyorum. hatta mümkünse 2 dersaneyle anlaşınki birbirine alternaif oluşturabilin. ama sağlam bir kurum bulduysnız 3-5 aşağı yada yukarı anlaşıp yola devam edin derim.
devlette çalışıp dersanecilik yapanlardan ziyade ben kadrolu dersanecilik yapan öğretmen arkadaşlarımızın durumunun çok daha kötü olduğunu düşünüyorum. 12 mayısta başvurular başlıyor meb'e 30.000 öğretmen alınacak durumu uygun olan arkadaşlar başvursun derim.
nefret ettiğim birşey emek sömürüsüdür.

sigara71
Sürekli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2011, 08:47:28 »

hırsızlarla ortakmısınız burası yeri mi diye soruyorsunuz tabiki yeri herkes görsün hırsızları
ksimsek38
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2011, 21:47:46 »

Arkadaşlar yerden göğe kadar haklısınız da verdiğiniz isimler dava açarsa sıkıntıya düşersiniz.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic