Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yeni Nesil Coğrafya Öğretimi İçin Kurulan YouTube Kanalı COĞRAFYA 2.0  (Okunma Sayısı 1447 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sfvarol
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 05 Şubat 2018, 18:03:51 »

Değerli meslektaşlarım,

22 Ocak 2018 tarihinde ilk video yüklemesini yaparak yayına başladığım COĞRAFYA 2.0 kanalını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. COĞRAFYA 2.0 adını 2004'de kullanılmaya başlayan bir sözcük olan  ve ikinci nesil internet hizmetlerini(Youtube, Twitter, Facebook, İnstagram) yani internet kullanıcılarının ortaklaşa ve paylaşarak yarattığı sistemi tanımlayan Web 2.0 kavramından almaktadır.

2000 yılından sonra doğan kuşak "Z" kuşağı olarak adlandırılmaktadır. Bu kuşak teknolojiye çok kolay ayak uyduran, özgüveni ve analitik düşünme becerisi yüksek, istediklerinin ne olduğunu bilen, dikkat süreleri kısıtlı ancak aynı anda birçok işi yürütebilme yeteneğine sahip bir kuşaktır.

COĞRAFYA 2.0 olarak hedefim yaratıcı ve yenilikçi yeni nesil gençlerine daha uygun bir eğitim ortamı sağlamaktır.

Bu aşamada siz meslektaşlarımın da görüşü benim için son derece önemlidir. COĞRAFYA 2.0 kanalını takip ederek görüş ve önerilerinizi paylaşmanız beni mutlu edecektir.

https://www.youtube.com/channel/UCZkXk10qJe5y2T0ygTLIi6g?sub_confirmation=1
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic