Anket
Soru: arkadaşlar eba.gov.tr yi ,inceleyip meb in istediği formu doldurdunuz mu
bilgim yok - 18 (26.9%)
evet - 20 (29.9%)
hayır - 29 (43.3%)
Toplam oy: 0

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: arkadaşlar eba.gov.tr yi ,inceleyip meb in istediği formu doldurdunuz mu  (Okunma Sayısı 3665 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ecvatoral
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 08 Aralık 2012, 22:40:41 »

arkadaşlar eba.gov.tr yi ,inceleyip meb in istediği formu doldurdunuz mu[/color] ?yeni konu amayı bilmiyorum buraya yazıyorum yardımcı olun acilen ne yazacağımı bilmiyorum.site coğrafya açısından video ve görsel açısından çok eksik.sizde video paylaşın demişler bu sitedeki video ve animasyonları kullanabilirler mi yoksa telif hakkı mı doğar yardım edin. bu site ile ilgili forma neler doldurulabilir
ecvatoral
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2012, 21:13:43 »

arkadaşlar sizede meb den böyle bir yazı gelmedi mi bu siteyi inceleyip fom doldurmamızı istediler akıllı tahta projesi için oluşturulmuş bir içerik sitesi bilginiz yok mu
tkarali
VIP Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2012, 21:59:52 »

Yazı geldi formları doldurduk. Her zümre ayrı ayrı. Pazartesi okul zümre başkanı okul adına bölge zümre başkanları ile toplanacak,bakalım ne olacak. Okul idaresi size bir yazı ulaştırmadan sizin telaşlanmanıza gerek yok. Bu iş nasıl çözümlenecek merak ediyorum. Kitapları hazırlayan komisyonlara bu işleri de hazırlatıp tüm Türkiye de birliktelik sağlansa fenamı olur. Bizler sadece öğrenci seviyesine göre iavelerde bulunuruz.
ecvatoral
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2012, 09:47:06 »

hocam yazı çoktan geldi formların son günü geçen perşembeydi ve ben hala vermedim okuldaki tek coğrafyacaıyım ne yazacağımı bilmiyorum sitede bir tane video var ve sıkıntı büyük eksiklikleri nasıl yazayım bişey yok ki??? siz ne yazdınız hocalarım söylermisiniz lütfen yardım şu formu bi şekilde  doldurup vermem lazım artık
musebay
Uzman Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2012, 18:03:56 »

Ben formu bugün doldurup teslim ettim. Konulara göre fotoğraf, harita, animasyon, belgesel, film, güncel tablo ve grafiklerin eklenmesi gerektiğini belirttim. Eba'da çok eksiklikler var inşallah daha iyi olur.
günaydın
VIP Üye

Performans: 24
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2012, 05:52:53 »

6 Aralık itibariyle biz okul idaremize teslim ettik. Bizde şöyle bir uygulama oldu önce okullarda her zümre birlikte bir rapor hazırladı, ardında bölge zümre başkanları bir araya gelerek bu raporlar doğrultusunda her sınıf bazında ünite ve konu belirtilerek eksiklikler ve neler istediğimize dair bir rapor oluşturduk.

Saliha Günaydın
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
İzmit/ Kocaeli
sfvarol
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2012, 09:06:52 »

Arkadaşlar, merhaba. Eba girişini özel okul öğretmenleri kullanamıyor sanırım.Bilgisi olan var mı?
ecvatoral
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2012, 23:53:06 »

ben bu sitenin adını verdim her türlü görsel burda var mebde burdan alsa ne olur ki??
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic