Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 9-10. sınıf kitaplarımla birebir paralel ders sunumları...ATEŞ yayınları  (Okunma Sayısı 16108 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 17 Eylül 2012, 19:05:21 »

Değerli arkadaşlar; çok değerli meslektaşım Nuh Çakmakçı tarafından hazırlanan Coğrafya müfredat programı ve benim yazmış olduğum ders kitapları ile birebir uyumlu, ders sunumlarını www.cografya.biz sitesinden siz değerli arkadşlarımın beğenisine sunuyorum. Beğeni, düşünce ve önerilerinizi bana (Nuh çakmakçı hocamıza iletilmek üzere) gönderebilirseniz. Önümüzdeki günlerde esasen çok eskiden yeşeren, benim geçirdiğim kazadan dolayı askıda kalan çok güzel paylaşımlarımı bulacaksınız. Sunular kullanıma açıktır. Öğrencilerimizin düzeyine göre oynama yapılabilmesi amacıyla salt okunur değildir. Çok saygılar sunar başarılar dilerim. Toplam 4 sunum bulunmaktadır (9. sınıf birinci ve ikinci ünite, 10 sınıf 1. ünite-18 mb). Çok saygılar sunuyor, bu çalışmaların ellerinizde gelişeceğine şiddetle inanıyorum. Hayatımda reklam hep önemsiz oldu...Umarım ileride de böyle kalır...

http://yadi.sk/d/D-8orEEx46nCy

http://yadi.sk/d/JF2oha2D46nDI

Her iki dosyayı da yeniledim. Umarım değerlendirirsiniz...

6 saatlik bir çaba ile yüklemeye çalıştım. umarım oldu...

osmancakar
VIP Üye

Performans: 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2012, 19:16:38 »

Süper olmuş , devamını bekleriz, hem akıllı tahtalar da bunlar la birleşince süper olacak , ellerinize sağlık, emeklerine sağlıkkkkk.....

"Kör cehalet çirkefleştirir insanları,
Suskunluğum asaletimdendir.
Her lafa verecek bir cevabım var
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye."
Mevlana
azrailimm
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2012, 19:17:57 »

sunumlar sade ve görseller açısından oldukça zengin.Ellerinize sağlık...
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2012, 19:19:36 »

Hocam çok teşekkür ederim. Ah bir de bu projeleri devam ettirebilecek ekonomim olsa. İnan neler yapılmaz. Ama önümüzdeki günlerde daha da güzelleşecek. Tabi ki desteklerinizle...

komkarbey
Uzman Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2012, 19:20:46 »

hocam çok teşekkürler çok güzel olmuş gerisini de bekleriz. reklama gerek yok hocam değerli her zaman değerlidir. zaten zaman her şeyi gösterir.
karabeyhan
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2012, 19:21:31 »

Sayın hocam paylaşım için teşekkür ederim. Fakat bu örneklerin devamını da periyodik aralıklarla paylaşırsanız sevinirim. Dersler işlendikçe özellikle power point sunumlara olan ihtiyaç artıyor. Akıllı tahta kullanırken bizlere kolaylık sağlıyor. Umarım yenilerini en kısa zamanda paylaşırsınız.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2012, 19:29:01 »

Değerli hocam; öncelikle merhaba...Tabi ki bu çalışmalar inanın yeni değil(en yenisi 1 yaşında:(). Hepsini koyacağım. Bir kaç gün beklemenizi rica edeceğim. Kendi internet serverimize eklemeliyim. Sunumlarda her türlü oynama yapılabiliyor. Yalnız coğrafya dersi için değil tüm dersler için süren çalkışmalar var. En azından kısa sürede tüm soru bankalarının sunum versiyonunu paylaşacağım. Bu sunumlarda da sizler oynayabileceğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm bunlar siz değerli meslektaşlarımın beğenisiyle ilgili...Bunlardan başka animasyon, video ve var. Ancak bunları değerli Nuh Çakmakçı hocamız koyabilir. Ayrıca telif benim açımdan sorun oluşturacak bir konu...Ama reklamdan çok paylaşmak önemli diye düşünmekte ısrar ediyorum. Bana teşekkür mesajları yazacağınıza, sunumları değiştirmekle uğraşırsanız, daha iyi olur. Hoşçakalın...

mtgönül
Uzman Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2012, 19:30:57 »

Teşekkürler.Elinize sağlık.Çok faydalı bir çalışma örneği.Devamı gelir inşallah.Saygılar.
Karzer
Sürekli Üye

Performans: 121
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2012, 19:51:18 »

Sayın Doğu Hocam bana her ne kadar arada sırada kızsa da çalışmalarını elimden geldiğince (az da olsa !) desteklemeye çalışıyorum. Hazırlamış olduğum sunumların ana kaynağı olarak Doğu Ateş hocamın kitaplarını kullandım. Tabii Hocalarımız tarafından beğenilmeyen yada eksik görülen yerler olabilir. Umarım faydalı olur.
japon balıkçısı
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 17 Eylül 2012, 19:57:30 »

gerçekten çok faydalı bir çalışma teşekkür ederiz hocam...
salihgezgin
Deneyimli Üye

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

''MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ-BİGA/Ç.KALE''

Site
« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2012, 21:28:36 »

hocam ellerinize sağlık güzel olmuşlar....

''İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ HİÇBİR ZAMAN SIR DEĞİLDİR.''
leyladolek
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 18 Eylül 2012, 17:15:17 »

Hocam ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #12 : 19 Eylül 2012, 12:33:11 »

Coğrafya Öğretmenlerinin yüz akı,seni saygıyla selamlıyorum. Sağ ol,var ol...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
koftielma
Uzman Üye

Performans: 61
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 19 Eylül 2012, 16:40:20 »

Ellerinize sağlık. Şimidi indiriyorum. (Bu işi bilen hocalarımız neden MEB tarafından bir araya getirilip çalıştırılmıyor?)

Her gün bir yerden göçmek ne iyi.
Her gün bir yere konmak ne güzel.
Bulanmadan, donmadan akmak ne hoş.
Dünle beraber gitti, cancağızım, ne kadar söz varsa düne ait.
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım.
impress
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 19 Eylül 2012, 17:21:58 »

Başta Doğu Hocam olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Ayırca bende koftielma hocamın sorusunun cevabını çok merak ediyorum
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic