Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Güven-Der Yay. 9.ve10 . Sınıf Kitapları  (Okunma Sayısı 14249 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eksen
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : 12 Nisan 2007, 18:17:32 »

Güvender 10. sınıf coğrafya kitabı bugün elime geçti inceledim. Baskı kalitesi çok güzel 10. sınıf ders kitabındaki eksiklikleri büyük ölçüde kapatmış yalnız kitap öss mantığına göre hazırlanmış etkinliklere yer verilmemiş. milli eğitimin kitabındaki etkinlikler yetersiz geliyor.Keşke etkinliklere de yer verilseydi Yine de arkadaşları tebrik ederim ellerine sağlık...
Kaşif Mustafa
VIP Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa BAYRAK Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Site
« Yanıtla #31 : 12 Nisan 2007, 18:57:09 »

arkadaşlar kitapları aldım, inceledim gerçekten güzel. meb kitaplarının açıklarını kapatacak kalitede. tavsiye ederim. zambak yayınları 9. sınıf, v e cumhur abayın kitaplarını da aldım . onlarda iyi. ama güvender en iyisi sanırım. almanızı öneririm.
saygılarımla.

Coğrafyacı olmak doğaya başka bir gözle bakmaktır.
fecaat
Uzman Üye

Performans: 88
Çevrimdışı Çevrimdışı

B.ŞAHİN

« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2007, 19:12:36 »

Arkadaşların yazdıklarına katılıyorum. Fakat böyle bir kitabın varlığından haberdar olmamız da iyi oldu. Bu nedenle Menderes Hocama teşekkür ederim.

Ilgaz Atatürk Ç.P.L
falez51
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : 12 Nisan 2007, 21:36:06 »

sayın hocalarım yıllardır süren bu güvender tekeli bitecek. detaya girmek istemiyorum ama coğrafya yeni öss alanında çok iddialı kaitaplar çıkmak üzere ben bekleyin diyorum...
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic