Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafya Öğretmeni Aranıyor  (Okunma Sayısı 45517 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
iskender
Deneyimli Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 29 Mayıs 2008, 16:43:53 »

İstanbul maltepedeki dersanemize coğrafya ve tarih branşlarından öğretmen alınacaktır. ilgilenen arkadaşların özel mesajla irtibata geçmeleri rica olunur. siteyi kullanmayan arkadaşlarımıza da haber verelim lütfen. saygılarımla.
marzuba
VIP Üye

Performans: 385
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2008, 17:04:32 »

hocam maaş ne kadar , çalışma koşulları,çalışma zamanı vs bu konu da da bilgi verirseniz arkadaşlara bildiririz

Eyyy devlet çık artık,şişemizin kadehimizin içinden!!!!
iskender
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2008, 07:40:11 »

çalışma koşulları : öss hazırlık ve ara sınıf öğretmenliği. çalışma zamanı : tam zamanlı çalışma. maaş ve diğer ayrıntılar müdür ve zümre başkanları ile görüşülmeli. (maaş konusunda aksamanın olmadığı bir kurum) maaş konusunda buradan başka bilgi vermem mümkün değil. saygılarımla.
iskender
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2008, 12:16:45 »

sayın hüseyin yenigürbüz hocam. mesaj kutunuz dolu özel mesaj atamıyorum!!
fizikselevren
Yeni Üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2008, 07:59:22 »

Degerli ogretmen arkadaslarım mersin silifkede 12 yıldır bulunan dershanemizde calışmak uzere cografya ogretmeni arıyoruz ....bilgilerinize...ilgilenen arkadaslar ozel mesaj yolu ile bana ulasabilirler...
fizikselevren
Yeni Üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2008, 11:09:25 »

bir aydır dershanemize cografya ogretmeni alımı yapmak icin ugrasıyoruz ancak ben artık suna inanıyorum açıkta kalan cok az cografyacı var kalanlarda mekan degiştirmek istemiyor..işşiz cografya ogretmeni var mı ....?
ersin polat
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2008, 08:34:22 »

merhabalar ben mersin merkezde bi anadolu lisesinde çalışıyorum  hafta sonları olursa çalışabilirim
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2008, 08:44:59 »

bir aydır dershanemize cografya ogretmeni alımı yapmak icin ugrasıyoruz ancak ben artık suna inanıyorum açıkta kalan cok az cografyacı var kalanlarda mekan degiştirmek istemiyor..işşiz cografya ogretmeni var mı ....?

İşsiz coğrafya öğretmeni olmayacağına pek ihtimal vermiyorum,mutlaka vardır,ama denilen gibi ya mekan değiştirmek istememektedir ,yada dersanelerin  öğretmene uyguladıkları ücret politikası yüzündendir.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
bil_gin
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2008, 21:03:56 »

selamlar..ben uzun yıllardır yaşadığı şehirin dışında(sivas,bursa gibi) coğrafya öğretmeni olarak görev aldım..ancak dersanecilik oldukça zor ve son derece ahlaksıca şeyler yapılıyor 
  sevgili meslektaşım eğer şartlarınız yaşadığım şehirdeki maddi zorlukların üstesinden gelmeme yardımcı olacaksa sizinle görüşmek isterim..hayırlı akşamlar
iskender
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2008, 05:37:17 »

selamlar..ben uzun yıllardır yaşadığı şehirin dışında(sivas,bursa gibi) coğrafya öğretmeni olarak görev aldım..ancak dersanecilik oldukça zor ve son derece ahlaksıca şeyler yapılıyor 
  sevgili meslektaşım eğer şartlarınız yaşadığım şehirdeki maddi zorlukların üstesinden gelmeme yardımcı olacaksa sizinle görüşmek isterim..hayırlı akşamlar
sayın hocam bu mesajınız konuyu açan olarak bana gönderilmiş ise şöyle cevaplayayım. biz bir arkadaşla anlaştık. fakat sizinle de tanışmak ve belki ilerde çalışmak isteriz. isterseniz aşağıdaki eposta adresine özgeçmişinizi gönderirseniz önümüzdeki yıllarda değerlendirebiliriz. elektronik posta adresi : maltepe@kulvardersaneleri.com
saygılarımla
bil_gin
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 22 Ağustos 2008, 11:25:26 »

sayın hocam size kişisel bilgilerimi yolladım.ancak iletilmedi raporu geldi tekrar bana..sanırım mailiniz dolu.
günperi
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 24 Ağustos 2008, 21:35:59 »

hocam yanılıyosunuz.ben 2006 yılında mezun oldum.hala işsizim.kpss puanım taban puandan yüksek olmasına rağmen atanamadım.koşullarınızı öğrenebilirmiyim. teşekkürler.
ografyacı24
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 03 Aralık 2008, 10:50:34 »

merhaba arkadsalar ben 2008 subat mezunuyum yaklasık 7 ay meb de ucretli calıstım simdi bosum ve ise ihtiyacım var neresi olursa olsun onemli degil tatminkar ve gecinebilecegim bir maas karsılıgında her yerde istenilen kosullarda gorev yaparım erz Ataturk uni mezunuyum

oz_one65
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2009, 21:23:41 »

sayın hocalarım özellikle iş arayan hocalarım. ben 3 yıldır dersaneciliğin içindeyim ilk zamanlar çok hevesliydim ama dersanelerin bencilliği sahtekarlığı( anlaştığın ücreti sonradan kırmak, sigorta yatırmamak veya yarım yatırmak, işe başlarken istifa dilekcesi imzalatmak, imza atırdıkdansonra selambile vermemek, kendisininde bir öğretmen olduğunu unutmak gb sahtekarlıklar.) daha sayacak olursam ...  işte tüm bunlar bıktırdı beni. kpss düşünmezken düşünür oldum. sayın hocalarım lütfen her şarta çalışırım, neresi olsa yaparım idare edecek bir maaş olsun yeter demeyin hakkınız neyse onu alın. not: dersane işini ahlaklı birşekilde yapan hocalarıma kurucularına sözüm yok. saygılarımla
iskender
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 18 Nisan 2009, 07:52:36 »

değerli arkadaşlarım. 2009-2010 dönemi öğretmen görüşmelerine mayıs ayının ikinci yarısında başlayacağız. bu e-postayı özellikle buraya yazmamın nedeni coğrafya öğretmeni arıyor olmamızdır. ilgilenen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilecekleri gibi  iskender@laposte.net  adresine de e-posta atabilirler. saygılarımla
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic