Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafyacı Kadrosu için Türk Coğrafya Kurumu AKP Başkanvekili ile Görüştü  (Okunma Sayısı 3542 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sis_5154725
Sürekli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 18 Kasım 2013, 07:41:08 »

Türk Coğrafya Kurumu Yönetim Kurulu mesleki tanılılırlık konusunda AKP grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile görüşmelerde bulundu. Bu konuda ümit verici ilerlemeler kaydedilmiş.
                   Ahmet Ertek hocam bu konuyla ilgili :Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki odasında 14.00-14.30 arasında miletvekilimiz Mustafa ELİTAŞ kurumumuzla ve ziyaretine gittiğimiz TCK Yönetim Kurulu Üyelerimizle yakından ilgilendi. Kendileri aracılığıyla hükümete ilgili dilekçemizi ilettik. İlgili bakanlarla görüşerek "COĞRAFYACI" tanırlılığı konusunda yardım edeceği vaadinde bulundu. Mv. ELİTAŞ aracılığıyla, hükümete ve tüm milletvekillerimize baskı yapmaya ve ülkemizdeki Coğrafyacıların yapacağı ve başaracağı işleri anlatmaya devam etmenizi rica ederim. Saygı, sevgi ve selamlarımla. dedi.
                  Coğrafyacılar için çok önemli bir gelişmedir. Bu emeklerinden dolayı Türk Coğrafya Kurumuna, Başakanı Ahmet ERTEK hocama, İhsan BULUT hocama, Faruk ÖZBAKAN hocama ve emeği geçen hocalarıma sonsuz saygılar sunar teşekkür ederim.
                   Bu örnek davranış inşallah diğer kurumlarımıza ve hocalarımıza örnek olur. Gönül isterki Türk Coğrafya Kurumu gibi diğer kurumlarrımız ve hocalarımızda biz coğrafyacılara destek olurlar.

Arkadaşlar lütfen bu onuda hassas olalım ve AKP grup Başkanvekili Mustafa ELİTAŞ'a ve diğer vekillerimize mail atalım.
sis_5154725
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2013, 12:41:18 »

Hocalarıma teşekkür ederim. Arkadaşlar Sayın vekilimiz Mustafa Elitaş'a mail atamayı unutmayalım.
DeDe
Ahmet Aydoğmuş
Genel Moderator

Performans: 1411
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2013, 10:52:51 »

Coğrafya mesleğinin değerli yöneticilerinin böyle bir girişimde bulunması şüphesiz önemli. Daha önceleri de coğrafyacılarla ilgili kanun teklifi süresi içinde ele alınmadığı için kadük olmuştu. Seçim öncesi bu konuda birşey çıkar mı? benim hiç ümidim yok.

Emekli Coğrafya Öğretmeni Batıkent / ANKARA
sis_5154725
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2013, 06:33:18 »

Hocalarıma teşekkür ederim. Arkadaşlar Sayın vekilimiz Mustafa Elitaş'a mail atamayı unutmayalım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic