Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: anadolu öğretmen lisesi mülakat sınavı sonuçları hakkında bilgisi olan var mı ?  (Okunma Sayısı 8249 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
etezien
Üye
**

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 12 Temmuz 2007, 20:58:42 »

arakadaşlar sonuçların ne zaman açıklanacağı ve sürecin nasıl işleyeceği konusunda bilgisi olan var mı ? ,fen ve sosyal bilimler liseleri sonuçları başarılı yada başarısız şeklinde açıklandı acaba bizimde mi öyle olacak ?
etezien
Üye
**

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2007, 11:31:47 »

arkadaşlar konu hakkında kimsenin bir duyumu yada bilgisi yok mu acaba ?
HS5554
Yeni üye
*

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2008, 13:40:35 »

değerli arkadaşlar bakanlık büyük bir hata yaparak ( terbiyesizlik ) 18.07.2008 tarihinde açıklayacağını duyurduğu mülakat listelerini 22.07.2008 saat  16:37 olmasına rağmen açıklamamıştır. edindiğim bilgiye göre listeler 25.07 - 28.07.2008 tarihinde açıklayacağı tahmin edilmektedir. ancak maaalesef konuyla ilgili resmi bir açıklama hala yapılmamıştır. bakanlık bu kadar basit işi bile eline yüzüne bulaştırmıştır. pes yani bu kadar beceriksizlikte olmaz ne diyelim allah ıslah etsin
badman
Yeni üye
*

Performans: 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2008, 14:00:38 »

personel gnl  müd aradım cuma günü  belli olacakmş mülakata çağrılacaklar , mülakatlar ağustosun ilk haftasıymş
basaran
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2008, 14:36:32 »

arkadaşlar bildiğim kadarı ile sınav sonuçlarına itiraz hakkı 23 temmuzda bitecek meb mülakat listelerini bu tarihten önce yapamaz.Ama kılavuzu hizmetlilere yazdırdıkları için 18 inde açıklanacak denmiş mülakatlar cuma günü açıklanabilir.

NEF COĞRAFYA 9310205036
BANDIRMA AYYILDIZ ANADOLU LİSESİ
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2008, 14:41:33 »

ya bir işi doğru düzgün yapamıyorlar, yaz bitecek okullar açılacak herhalde ondan sonra dönem ortasında biz buişlerle uğraşacağız.
ruya2626
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2008, 14:42:13 »

personel gnl  müd aradım cuma günü  belli olacakmş mülakata çağrılacaklar , mülakatlar ağustosun ilk haftasıymş diyorsunuz.Kesin mi?tlf no var mı bizim arama yapabileceğimiz.Bana bir numara söylediler hep meşgul.
personel gnl  müd aradım cuma günü  belli olacakmş mülakata çağrılacaklar , mülakatlar ağustosun ilk haftasıymş
:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2008, 14:44:06 »

hayırlısı olsun arkadaşlar. hakkedenler  kazansın.

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
ruya2626
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2008, 15:02:38 »

2.9. SINAV İTİRAZLARI a. Sınav sorularına itirazlar; soru ve cevap anahtarlarının İnternetten yayımlanmasından sonra en geç 3 (üç) işgünü içinde, sonuçlara itirazlara ise sonuçların İnternetten yayımlanmasından itibaren en geç 7 (yedi) gün içinde dilekçe yazarak Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne yapabilecektir.
arkadaşlar bildiğim kadarı ile sınav sonuçlarına itiraz hakkı 23 temmuzda bitecek meb mülakat listelerini bu tarihten önce yapamaz.Ama kılavuzu hizmetlilere yazdırdıkları için 18 inde açıklanacak denmiş mülakatlar cuma günü açıklanabilir.
bASARAN ARKADAŞA KATILIYORUM,KILAVUZDAN KOPYALADIM.(METNİ)
sevde
Uzman Üye

Performans: 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2008, 06:42:22 »

arkadaşlar diğer branşlarda başarı sıralamasını öğrenmişler bizde varmı öğrenen?

ÇUBUK ANADOLU LİSESİ
mnur
VIP Üye

Performans: 49
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 24 Temmuz 2008, 07:19:13 »

diğer branşlar başarı sıralamasını nereden öğrenmişler bu konu ile ilgili bilginiz var mı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic