Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anadolu liselerine ilk atama puanlaması ne kadar adaletli sizce?  (Okunma Sayısı 29736 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
qmagnesia
Üye
**

Performans: 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Aralık 2012, 18:10:16 »

Geçtiğimiz günlerde yapılan anadolu liselerine sınav sonucu ilk atamada puan sistemi bana hiç de adil gelmedi. Bu puan sisteminde karşı olmadığım tek nokta kıdem yılının eklenmesidir.  Ben sınavdan ham 83 puan aldım ancak atama istemedim çünkü çalıştığım okul anadolu lisesine dönüştürülmüştü. Bunun yanında sınavdan 67 ham puan alıp da ek ile 89 puana ulaşan öğretmen arkadaşlarımız var. Sınav puanına eklenen puanlar sizce adaletli miydi? Örneğin ödüller herkese objektif kriterlerle mi verildi? Uzman öğretmen olamayan ancak sınavdan yüksek puan alan öğretmen arkadaşlarımızın atanamaması normal midir?
c.soyal
Uzman Üye

Performans: 90
Çevrimdışı Çevrimdışı

hayat mavidir.

« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2012, 18:46:38 »

Devlet sisteminde adalet olmadığını ben uzun zaman önce kabul ettim. MEB adaletin hiç uğramadığı kurumlardan.

hayatı/ ben hep/ mavi sanmıştım/ bilmedim ki / laciverte beyaz katmışlar.
castle344
VIP Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2012, 19:05:33 »

ne içtin sen arkadaş böyle ya !!!!!!Türkiye adalet ................hiç gülesim yok yaaaaa karnıma ağrı girdiiiiiiiiiiii
yumut81
Sürekli Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2012, 15:20:52 »

Hocam bu ülkede adalet en son aranacak şey;geçen yıl basınayansımıştı Isparta'nın bir ilçesinde kaymakam bey resmen 20 martta  göreve başlayan ilçe mem'ne 17 martta üstün başarı vermiş ,tabii öğretmen eşinede!Yine il milli eğitim müdürleri atanırken bakan yeğenleri direkt il milli eğitim müdürü yapıldı.Adalet bu ülkede sadece kitaplarda geçen bir sözcük.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic