Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anadolu liselerinde görev yapıp sınava girenler  (Okunma Sayısı 3065 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
memed
Deneyimli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 15 Mart 2012, 11:06:28 »

merhaba daha önce sınavsız olarak anadolu lisesine geçenlerden acaba sınava giren kaç kişi var. ya da anadolu liselerine sınavla girip tekrar bu sınava giren var mı
cankurt
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Mart 2012, 11:13:24 »

drenajla ilgili soru çok kolaydı ancak siyah-beyaz fotokopiyle saman kağıttan hiçbirşey anlaşılmıyordu bu sorunun iptal edilmesi gerek geçerliliği olmayan soruydu.
memed
Deneyimli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 15 Mart 2012, 11:19:06 »

Haklısın kardeş ne diyelim sağlık olsun.
cografyaciahmet
Yeni üye
*

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 15 Mart 2012, 14:54:59 »

ben sınavsız geçtim andolu lisesine ancak 85 civarı bie puan bekliyorum nolacak bizim gibilerin durmu bilmiorum zaten ne eğitimin ne tarihin ne coğrfyanın geçerliliği ve güvenirliliği vardı sağdan soldan bulup soru olarak sorulmuştu hepsi
talip_mercan
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 15 Mart 2012, 15:45:31 »

ben sýnavsýz geçtim andolu lisesine ancak 85 civarý bie puan bekliyorum nolacak bizim gibilerin durmu bilmiorum zaten ne eðitimin ne tarihin ne coðrfyanýn geçerliliði ve güvenirliliði vardý saðdan soldan bulup soru olarak sorulmuþtu hepsi
Sorularla ilgili tesbitinde son derece baklısın.Böyle sorularla seçicilik olmaz.sorular ne ölçmeye nede elemeye uygun sorulardı.Tam bir rezalet.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic