Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Proje hazırlama dersine giren arkadaşımız var mı?  (Okunma Sayısı 7560 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 05 Ekim 2008, 16:51:24 »

Arkadaşlar proje hazırlama dersi için her türlü dökümana ihtiyacım var.Çok aradım ama nafile...

Bu derse ilk defa giriyorum.Daha önce girmiş ya da girmekte olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
baksu
Site Yöneticisi

Performans: 2641
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2008, 17:35:16 »

Yok abi ben müzik dersine giriyorum.   Cheesy

Suskunluğum asaletimdendir...
Her lafa verecek bi cevabım var.
Lakin bi lafa bakarım, laf mı diye...
Bi de söyleyene bakarım, adam mı diye...

Köksal AYDIN
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2008, 18:08:56 »

Yok abi ben müzik dersine giriyorum.   Cheesy

O da güzel...

İlgili linklere de baktım ama pek bir şey bulamadım.Neyse kendimiz birşeyler yapacağız artık.

Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
KETCOĞ
Uzman Üye

Performans: 200
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2008, 18:19:00 »

ben giriyorum.kitabı var.ama ben de ne yapacağımı bilmiyorum.artık coğ.projeleri veririz.
Köksal AYDIN
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2008, 18:28:18 »

ben giriyorum.kitabı var.ama ben de ne yapacağımı bilmiyorum.artık coğ.projeleri veririz.

Hocam ben de aynı şeyleri yapmayı düşünüyorum.Başka linklerden de baktım.Bu derse giren bir öğretmen arkadaş sınav yapmıyormuş zaten.Bir uygulama ve iki sözlü ile değerlendirmiş.Uygulama olarak ders kitabındaki konular olabileceği gibi Coğrafya ile ilgili de konu verebilirim.Yani konu sınırlaması yapmayacağım.Hatta öğrencilere de verebilirim.Ama en azından bir tane sınav yapacağım.

Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

TRAP ZONE
mehmet20
Uzman Üye

Performans: 93
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2008, 18:38:03 »

hocam ben iki senedir bu derse giriyorum.birinci dönemin sonuna kadar genellikle kitapatn teorik bilgilerle (projenin hazırlanması,yazılması,raporlanması gibi) derse devam ediyoruz.daha sonra öğrenciler seçtikleri konular ile ilgili projeler hazırlıyorlar.Proje konularının çevre ve okulla ilgili konuları çözümüne yönelik olmasına dikkat ediyoruz...
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2008, 18:39:29 »

Arkadaşlar proje hazırlama dersi için her türlü dökümana ihtiyacım var.Çok aradım ama nafile...

Bu derse ilk defa giriyorum.Daha önce girmiş ya da girmekte olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Bende lise son sınıflarda  (TM'lerde) giriyorum. Yıllık plana bir şeyler yazdık ama ortalıkda hiç bir şey yok. Kitaptan söz ediyorlar kitapta yok . Şu ana kadar ÖSS konu anlatımı işledim. Yazılı sınav olacak ondna önce bir kaç sayfalık not dağıtacağım ama ne dağıtacağımıda daha kestiremedim.

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
alivelidel12345678
Yeni Üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2008, 20:42:20 »

hocam ben iki senedir bu derse giriyorum.birinci dönemin sonuna kadar genellikle kitapatn teorik bilgilerle (projenin hazırlanması,yazılması,raporlanması gibi) derse devam ediyoruz.daha sonra öğrenciler seçtikleri konular ile ilgili projeler hazırlıyorlar.Proje konularının çevre ve okulla ilgili konuları çözümüne yönelik olmasına dikkat ediyoruz...

Hocam, ben de bu derse giriyorum 12. sınıflarda ve 1 aydır doğru düzgün birşey yapmış değilim derslerde maalesef. Kitap da gönderilmemiş ve dersi hakkıyla işleyemedik şu ana kadar. Müsait bir zamanınızda biraz daha detay vermenizi rica edeceğim dersin işlenişiyle ilgili. Teşekkürler.
KETCOĞ
Uzman Üye

Performans: 200
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2008, 21:09:28 »

sayın hocam meb kitabı var.ben de not dağıtacağım yazılı için.bir de proje vereceğim.iyi akşamlar.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic