Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: lys tercih  (Okunma Sayısı 3106 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mijovi
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 29 Temmuz 2010, 20:59:35 »

slm arkadaşlar ve hocalarm lys tercihi için fikirlerinizi almak istiyorum.
ben coğrfya bölümü seçecem marmara coğrafya istanbul üni. coğrafya bölümümü hangisi daha iyi paunlarını dikkate almadan önerilerinizi bekliyorum veya başka hangi üni. ii coğrafya blümü için ve mezun oldğumda ne gibi ilerde çalışabilirim öğretmenlik hariç meteorolojide ve cbs de i alanları var die duydum ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler...
tarumoloji
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2010, 21:02:48 »

İstanbul üniversiteni öne yazman daha hayrına olacaktır, mezun olduktan sonra öğretmen olmada ne olursan ol. Cheesy

Bilim kurgu, varoluşsal bir benzetmedir. İnsan hakkında hikayelerin düzenlenmesine izin verir. Isaac Asimov' un söylediği gibi, her bir bilim kurgu hikayesi şimdiye kadar önemsiz görünmüş olabilir, at gözlüğü takmış eleştirmenlere ve bugünün filozoflarına,fakat bilim kurgunun esası, özü kurtuluşumuzda hayati önem taşır, eğer bir gün kurtulacaksak.
(SG-1)
gebze_cy
Üye
**

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2010, 17:08:21 »

Bence Marmarayı ilk tercihe yazın.Marmara gerçekten güzel bi üniversite inşallah olur.Ah ah ben de coğrafya okumayı isterdim çok zevkli olurdu ts1 puan türünde derece yapmama rağmen başka nedenlerden dolayı seçemiyorum inşallah siz okursunuz ve en güzel yerlerde olursunuz.
gebze_cy
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2010, 17:12:02 »

Gazi üniversitesi'ni de düşünün isterseniz.
patagonya
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2010, 20:46:07 »

Bence Marmarayı ilk tercihe yazın.Marmara gerçekten güzel bi üniversite inşallah olur.Ah ah ben de coğrafya okumayı isterdim çok zevkli olurdu ts1 puan türünde derece yapmama rağmen başka nedenlerden dolayı seçemiyorum inşallah siz okursunuz ve en güzel yerlerde olursunuz.
merak ettim neden seçemediğinizi...
istanbul,ankara,izmir üçü de iyidir.hangisi sana uygunsa onu öne yaz...

İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak.
                                                 Victor HUGO
gebze_cy
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2010, 08:29:11 »

sayın patagonya hocam merakınızı gidermek isterdim lakin özel bir durum.Ama şunu biliyoruz ki coğrafya gibi hayatımızın bütününde bulunan bir bölüm, bu bölümün mezuniyeti yaşanılmasa da içinde coğrafya sevgisini taşıyan, araştırmacı,meraklı bir ruha sahip  kişiler  için sorun olmayacaktır.Coğrafya sevgisi bambaşkadır.Bir de Coğrafya Biz olunca daha başkadır.
mijovi
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2010, 18:39:34 »

tamam arkdaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic